Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde bakım başvurusunda verilen evrağı nasıl doldurtmalıyım?

Çekirge

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
Engelli kardeşlerim benim bir sorum olacak. Bilgisi olan biri beni aydınlatırsanız çok minnettar kalacağım. Benim evde bakım dosyam şuan inceleniyor ve bize şöyle bir form verdiler ve ilgili devlet dairelerinde doldurulup getirilmesi istendi. Belgeyi veren memur ikisini tek bir yere yazsınlar diye birsey söylemiş. Halbuki görüyorsunuz iki sütun var. Biri benim diğeri bakım görevini yapacak kişinin. Yani bu iki kişinin bilgisinin sadece benimkine yazılması bir yanlişliga yol açmaz mi? Herkesi kendine ait boşluğa yazmak en mantıklısı değil mi? Memurun ikisini bir yere yazsınlar demesi bana tuhaf geldi. Siz ne düşünürsünüz? Herkesi kendine ait yere mi yazdirmali yoksa iki kişinin bilgisini de tek haneye mi yazdırmalı?
yNk9qA.jpeg

İkinizde aynı evde yaşadığınız için öyle demiş olabilir, senin veya bakıcının olması farketmez aynı evde olduğunuz için evin toplam gelirine bakıyorlar. Onlar ne dediyse öyle yapın boş yere tekrar uğraşmayın.

Üst Alt