Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evet.. Farklı kutuplardık..

hüseyin19

Üye
Konular
165
Reaksiyonlar
0
Farklı kutuplardık.

Bende penguenler vardı(Güney Kutbu),
images

Sende boz ayılar..(Kuzey Kutbu),
images

Sende altı ay gündüz,

images

Bende altı ay gece,
images

Ak ve kara gibiydik,

bazen dibiydik dünyanın,
images

bazen üstüydük,

images

Çiçek doluydu dalların,

Sonsuz baharın vardı,

Bana ise,

Sonbaharın kaldı.

Sende Tevfik Fikret,
images
,Hüseyin Rahmi vardı,
images

bana ise Dante,

images

ve Cahit Sıtkı kaldı.

images

hüseyin19

emegine saglik...kolay gelsin cok güzel ve anlamli paylasimlar yapiyorsunuz Rabbim devamini nasip etsin

Önemli olan farklı kutupları yaklaştırarak beraberliğin güzelliğini yaşamak farklılıkların tadına vararak...

Kutuplar farklı da olsa, dünyanın üstü ve altı da dünyaya aittir. Kuzeyde ve güneyde ne çok güzellikler var. güzel görmek güzel paylamaya sebep olur.kardeş çok sağ ol yaa.hep faydalı şeyler yapıyorsun.Allah senden razı olsun.

gurbetli

beğenmene sevindim gurbetli..teşekkürler güzellikler paylaşıldıkça dünya güzelleşir..

soner81
farklılık güzelliktir. tabi ki farklılık ayrımcılık demek değildir.dünyayı güzel yapan çeşitlilik, renk ve desendeki ayrıntıdır.

arif35
ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN

NE DEMİŞ SEVGİLİ:

'' SİZİN EN HAYIRLI OLANINIZ TOPLUMA FAYDASI OLANDIR.''

Kardeşim senin gibi duygu yüklü, farkındalıkların farkına son derece varan birisine isnat edilecek en son şey herhalde ayrımcılık olur. İslamiyet zaten birleştirmeye yönelik bir dindir. Kimin iyi kimisinin kötü olduğunu ancak Allah bilir bizim insanları yargılamaya hiç hakkımız olmadığı gibi aciz kullarız yargılamak yerine anlamaya çalışırsak daha faydalı oluruz insanlara... İşte bu noktada eğitim ortaya çıkar tıpkı senin yaptığın gibi anlamlı mesajlar vererek insanları etkileyip gönüllerine su serperiz...

Üst Alt