Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

evlilik hayali

butterflyeffect

Yasaklı Üye
Konular
42
Reaksiyonlar
0
mevki sahibimisin zengimsinin istersen dunyanin en cahil insani ol hatta birde igrenc ol vazgecilmezsin enguzel ev en guzel semt en guzel araba senin olmalidir eger yoksa kizi sana vermezler aaa pardon erkegi sana vermezler gunumuzzde bide hastaysan hic cekilmezsin inan bana hani vardiya, evlilik vadi saglikta hastalikta her sart altinda ne cabuk unutuldu ya kara kasa kara gozu geceli cok oldu yurkekli olmak kendini geliştirmek çalışkanlık pek fayda vermez oldu evlilik en asagi en ucuz bisey olduki bosanmalarda boylelikle son moda oldu sefkatttmi ihtiyac mi inan kalmadi inan kalmadi evlilik hikayesi boylelikle son buldu

hepsi boş en önemlisi yanında seni anlayan birinin varlığı kendi kanından insanlar bile seni anlamaz neyin var senin numara yapıyorsun ne var bunda hepimiz takıntılıyız derler sonunda heyet raporunu önlerine koyarsın hepsi sus pus olur

selamunaleykum artik dunyada evlenecek insan yok artik bide dalga geciyorlar engellilerle evlilik engelliler icin cok zor ozellikle bayanlar cok dalga geciyor dogru duzgun insan bulmak zor bu dunyada ölüm aslinda enguzeli olsek daha iyi yani hic olmazsa dalga gecen yok gururu yerlere atan yok kalp kiran alay eden yok hatta namuslu insan kalmadi bu dunyada kisaca boyle anlatayim ben saygilarimla

mehmet arikan;bt14014' Alıntı:
selamunaleykum artik dunyada evlenecek insan yok artik bide dalga geciyorlar engellilerle evlilik engelliler icin cok zor ozellikle bayanlar cok dalga geciyor dogru duzgun insan bulmak zor bu dunyada ölüm aslinda enguzeli olsek daha iyi yani hic olmazsa dalga gecen yok gururu yerlere atan yok kalp kiran alay eden yok hatta namuslu insan kalmadi bu dunyada kisaca boyle anlatayim ben saygilarimla

bizi ancak bizden olanlar anlar desekte, bazen bu bile olmuyo

Üst Alt