Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

F31.8 bipolar bozukluk ile askerlikten muaf olur muyum?

@hhkn2777, önce bir iki kez erteleme verirler 3.de ise muaf olursun merak etme.

@fizyo, nasıl yani dostum ne zaman yaptırdın muayneyi bide muaf olabildin mi şuan

@AqRaMa, umarım dostum teşekkür ederim

Arkadaşlar bugün doktorumla konuştum yoklama başvurusunu yap 1 yıl tecil edeceğiz dedi sonu muaf olur değil mi

@AqRaMa, kral işte sonrası belirsiz ya biraz insan olurmuyum die şüphe ediyor ama nereye baksam muaf dior

@OğuzHan112, abi senle iletişime gecebilecegim bi sosyal medya feln varmı

@OğuzHan112, ne kusuru abim estağfurullah ulaşabiliyorum da yine de kafamda soru işareti kalıyor hastalık fena tetikliyor şimdi bana doktor bipolardan tecil vereceğini söyledi yani abi kesin muaf olurum degilmi

@OğuzHan112, poliklinik kaydı dediğin muayeneye gideceğiz deglmi abi her ay gitsem yeterli olur

Arkadaşlar askeriyeyi aradım ben 2021 muayne olmuştum kendin başlatamassn muayneyi dedi askeriyeye gelmen lazım dedi çok stresliyim bipolar olupta muaf olmayanı görmedim umarım tecil alır sonrasında muaf olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:
@hhkn2777, askerlikten muaf olursun eğer teşhisin bipolarsa ama askerlik yapmamış olmak da toplumda kötü karşılanıyor onu da bilmelisin. vatani görev sonuçta, ben kendi açımdan keşke yapabilseydim diyorum, muaf tutulduğum zaman yapamazdım evet ama şuan yapabilirim mesela ama iş işten geçiyor muaf ediyorlar malesef.

@AqRaMa, dostum yapabilecek durumda olsam zaten yapardım bu zamana kadar bi yerde bile biraz kalınca delirecek gibi oluyorum emir altında duramam yani kendime zarar verrim bizede bu hastalık düşmüş ne yapalım keyfi değil sonuçta hastalık kim ne düşünürse de düşünsün zerre umrumda olmaz çünkü yaşadıklarımı bi ben bi allah biliyor

Üst Alt