Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Fizik tedavi görmek istiyorum..?

lara belen

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar ben 32 yaşındayım bedensel engelliyim ben ufakken ateşli havale geçirdim ve yürüme engelli oldum sağ tarafım düzgün çalışmıyor sağ kolumuda az olsa hareket etirebiliyorum ve benim ormilik kemiğim erik yamuk vede ufak defek gösteriyorum her yerimde his var parmaklarımda bacaklarımda bana yardım edin ne olur
dslrm12@hotmail.com msene adresimide veriyorum bana ulaşın facedende bulabilirsiniz lütfen ulaşın bana

Merhaba geçmiş olsun, fizik tedavi doktoru önermemizi mi istiyorsun?

Ve şu an durumun nedir bir ilerleme var mı?

yok benim omirlik kemiğim yamuk ve diz kapaklarım sertlesmiş

sevgili arkadaşlar benim yaşım 33 bedensel engelliyim ben ateşli hatalık geçirdim halale yani omirlik kemiğim yamuk ve diz kapaklarım kaynamış diyorlar açılması lazımış birazda kemik erimesi varmış ama ben her yerimi hissediyorum neerde dedavisi var acaba bana yazarmısınız lütfen

Nevşehir kozaklıda fizik tedavi hastanasi var, bana çok faydası oldu.Afyondada var ama orayı denemedim bilmiyorum. Geçmiş olsun

Üst Alt