Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

GAB ve OKB açısından genel olarak en etkili ilaç hangisidir?

halistaşdeviren

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
3
Prozac kullanmadım. Lustral sosyal kaygıya iyi geliyor, lakin takıntılara ve obsesyonlara istediğim etkiyi alamıyorum. Siz ne dersiniz bu duruma? Edit: GAB dan kastım Genel Anksiyete bozukluğu

Okb de tam düzelme bekleme. Öyle bir baba yiğit ilaç görmedik şuana kadar. Genel olarak kısmen düzelme oluyor. Eğer takıntılar çalışmana engel olmuyorsa öp başına koy.

Okb olanda anksiyete de olur panik atakta . Dediğim gibi eğer çalışabiliyorsan kimseye muhtaç değilsen öp başına koy . Ama herkesin durumu aynı değildir. Umarım şifanıza kavuşursunuz.

Hocalarım, 8 hafta anafranil kullandım bende sosyal kaygıya tek iyi gelen Lustral oldu mesela. Aslında esas sorum, hangisi anksiyete ve okbde en etkilisi? Anafranil mi?

Anafranil OKB de etkili bi doktor hanım faverin içinde iyi demişti . Anladığım kişiye göre değişiyor.

Son düzenleme:
Bilemiyorum artık sonuçta kimyasal . Yan etkileri pek hoş değil. İlaçların hangisi düzgün ki. Çaresiz kalınca mecbur yapacak birşey yoktur.

Üst Alt