Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Garip Bir Grip

Engellektuel

Aktif Üye
Konular
71
Reaksiyonlar
26
[SIZE=4][FONT=Carme]Bedelli askerlik yaparcasına süren garip bir grip 1 dk lığına uğrayan uzun saçlı misafirinizin sanki yıllardır sizinle yaşıyorcasına her köşeden kıl çıkması gibi haftalardır benimle birlikte , sanırım ilgi göstermediğimden şikayetçiki şu son 2 gundur ben burdayım dercesine belli etti kendini. 1 dk lık soğuğa maruz kalma sonucu evin her köşesinde en az 70 desibelle hapşurabilme özelliğine sahip oldum.
[/FONT]
[FONT=Carme]Derdi verene istemiyorum ben bunu başkasına ver [/FONT]:)[FONT=Carme] deme lüksümün olabileceğini ümit ederken her zamanki gibi hiç olmamış param ile bakkaldan dönme mahallemin şirin süper hatta hiper marketine uğradım karabiber bal ve pekmez aldım.genelde bu urunleri hasta olunca alırım . almanın beni daha hızlı iyileştirdiğine inanırım. Oysa [/FONT]:)[FONT=Carme] aldıklarımı yemem gerekmez mi ?

Ağrıyan kafamın içinden bana ama sen pekmez sevmessinki diye bir ses duyuyorum. Bir ses değil bu, Koro halinde sesleniyorlar sanki. Eski zaman elektrik süpürgeleri gibi vuuuuu sesleri eşliğinde sizlere bu yazıyı yazarken tahmini 86 desibellik bir hapşurma faaliyetini gerçekleştirir ve kafamdaki elektrik supurgesinin yerini eski model bir çamaşır makinesi devralır. Üstelik sadece sıkma programına ayarlı [/FONT]:)[FONT=Carme] Google dan reçete bulmak ümidi ile sağlık ve sıhhat dileklerimle…[/FONT]
[FONT=Carme]
Yalnız yaşayanlara yönelik hastalanınca nazlanabileceğimiz kısa dönem arkadaşlık hizmeti veren yerler varmıdır acaba [/FONT]:)[FONT=Carme] SETCARD da geçerse süper olur [/FONT]:)
[FONT=Carme]derdi verene duyurulur [/FONT]:)
[/SIZE]

Güzel bir anlatım yazmak kadar güzel bir şey varmıdır tebrikler...:eek:

Üst Alt