Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gaziantep Engelsiz Kariyer Günü 19 Temmuz 2024

Konular
30
Reaksiyonlar
7
GAZİANTEP Engelsiz Kariyer Günü ( Engelli Bireyler için %40 ve üzeri raporu olan )

ILO Türkiye Ofisi ve Engelsiz Kariyer İşbirliğiyle Engelli İstihdamı Buluşması

Uluslararası Çalışma Örgütü ILO Türkiye Ofisi tarafından yürütülen Proje çerçevesinde İŞKUR Özel İstihdam Bürosu Engelsizkariyer.com iş birliği ile düzenlenecek “Engelsiz Kariyer Günleri Buluşmaları” kapsamında Gaziantep' de staj veya iş arayan engelli öğrenci, yeni mezun ve tüm engeli olan bireyleri bir araya gelecek.

Engelsizkariyer.com, İŞKUR, ILO Türkiye Ofisi işbirlikleri ile engelli yeteneklere ulaşarak Türkiye‘nin ve dünyanın önde gelen 40 firmadan insan kaynakları profesyonelleri ile birlikte engelli adaylar firma standında yüz yüze mülakat için bir araya gelecekler.

(Mülakatlara şık ve bakımlı gelmek, CV'nizi yanınızda fazladan getirerek katılım sağlaya bilirsiniz.)

GAZİANTEP Engelsiz Kariyer Günü

Etkinlik yeri ve saati;

Tarih: 19 Temmuz 2024 (Cuma)

Yer: Gaziantep Tuğcan Otel – Atatürk Bulvarı, No; 34, 27010, Gaziantep

Saat: 11.00 - 16.30 saatleri arasında görüşmelere gelen adaylar mülakatlara katılabilirler.

İyi akşamlar,
Ben Cuma günü Gaziantep Engelsiz Kariyer Günleri'ne giderek mülakatlara katılacağım. Birkaç firmayla görüşeceğim. Sizce bu Kariyer günlerinde bir şey çıkar mı?
Çünkü ben 10 yıl önce İzmir'de Fuarda yapılan Kariyer günlerine katılmıştım ve bir şey çıkmamıştı. Yaklaşık 2 yıldır işsizim.

@CgrFb,

İstanbuldakine bir defa katıldım cv doldur işimize gelirse biz ararız modundalar. Gereksiz bir etkinlik bana göre. Gidildiğine değmez. Bilgisayar başından başvur daha iyi.

Başvuru yapan adaylardan yarısı işe girebiliyor bu bir fırsattır 44 firma ik temsilcilerini bir günde kimse bir araya engelli istihdamı için getiremez bu projeler kaçırılmaması gereken etkinliklerdir. işe girenler olduğu kadar tabi ki giremeyen de olacak. sonuçta pozisyonlarda her sektörü bir araya getirebilen büyük organizasyonlara sadece teşekkür edebiliriz.

Pek inandırıcı gelmiyor yarısının işe girmesi. İnternet sitelerindeki kariyer sitelerinde yüzlerce firma var. Ki orada olan firmaların çoğunluğunun kariyer sitelerinde de ilanları mevcut zaten. Teşekkür edilecek bir durum göremedim açıkcası. Kariyer sitelerinden başvururum daha iyi. Kaldı ki bölgeye çok ters bir yerde oturmama rağmen değişiklik / merak ettiğim için gittim sadece.

Maalesef bir çoğu temizlikçi meydancı vs arıyor…

Üst Alt