Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gece uykunun orta yerinde nefesim kesildi! Neden olabilir?

Eserin79

Yasaklı Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Selamlar dün gece uykunun orta yerinde gözüm açıldı oda ne nefes alamıyorum sanki boğazım soluk borusunu tıkamış gibi 15 /20 saniye kıvrandım açıldı korkudan şimdi gözüm kapanmıyor 😥 MeTePe, yılmaz özdil iyi Bi insan ☺️

Son düzenleme:
2ce

benimde bacaklarımda kasılma oluyor huzursuz bacak sendromu mu ?
geçen rüyamda liverpool takımının forveti olarak maç yapıyorum kaleci ile karşı karşıya kaldım vurdum ama gol olmadı acı ile uyandım ayağımı duvara nasıl vurduysam baş parmağım zongladı:(

Helallik almak iyidir ☺

Bazen bana da oluyor tam boğulacak gibi oluyorum o an uyaniyorum sonra derin bir nefes aliyorum.

Eserin79

burun tıkanıklığından kaynaklaniyor olabilir,benim burnumda kemik egriligi var doktora sormuştum ondan olabilir normal dedi.Burnum tıkandığı icin genelde ağızdan nefes aliyorum oysa burundan almak gerekmiş uyurken.Bu durumda yanliş nefes alişverişi oluyor.

@sgurkan, pazartesi doktora gitmeliyim burun rahat genizde kaç haftadır sıkıntı var verdiği ilaçlar fayda etmedi boğaz iltihabı demişti

Ready

Helsinki

Liverpoolun salah diye forveti var
Onun nazarı değmiştir

Uyku apnesi göğüs bölümüne gidin

sgurkan neden burun ameliyatı olmuyorsunuz çok faydasını görürsünüz

Selamlar dün gece uykunun orta yerinde gözüm açıldı oda ne nefes alamıyorum sanki boğazım soluk borusunu tıkamış gibi 

Büyük olasılıkla yatmadan çok yemişsin, reflü olmuş. Yani mide özsuyu ağzına kadar gelip soluk boruna kaçmış.

1 kere olduysa dert etme.. Geceleri yemek işini abartma.

Üst Alt