Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gece uyuyamayıp gündüz uyuyabilmek gibi bir sorunum var..?

BaŞKaN

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar benim uyku sorunum var. ama bu uyku sorunum çok uyumak değil geceyle güzndüz karıştırma olayım. Nasıl yani derseniz, geceleri uyumakta zorluk çekiyorum ve saat 4 5 gibi anca gözüm uykuya gidiyo ve bu nedenle sabahlrıda aynı şekilde 3 4 civarı uyanıyorum
Doğudayim Bitliste bizim burdada saat 4 oldumu karanlık çöküyo gündüzleri yaşayamıyorum gibi bir olay çıkıyo karşıma. Çözümu erken yat erken kalkarsın dediler ama ben derdimi kimseye anlatamadım uyuyamıyorum ki erken uyuyim
sorun erkenden uyuyamamam
aranızda bu konu hakında bilgi paylaşacak olan varsa cevaplarınızı bekliyorum.

başkan arkadaşım merahaba

bu konuda çok kişi şikayetci kendıne bu konuyu dert etme bende yarasa adam modunda çok kaldım hala bazen oluyor ... :)) ama ınan zevk almaya bak onemlı olan nokta arada bır egzersız yap ne bleyım doğrul kalk yat falan filan yanı sabıt pozisyonlardan kaçınırsan bır sorun yok tabı bu sosyal hayatı baya etkiliyor..a sosyal olmakta var tabı işin ucunda sanal alemde yaşamayı saymazsam ancak bu konu çokta dert edilecek bır durum değil ...

bu zamanla hayatakı gidişatı gore duzenlenır ... vesselam

Halil çok saol ama nasıl desem benim Erken kalkmam lazım işler yerde kalıyo Dernek Var Bizimn açtığımız şu an kış sorun fazla olmuyo ama erken kakmadıkça baya dertler oluşacak gibi bende:(

bu uyku ilk bahar gibi azalacaktır zaten metobolızma olayı
sen ıstesende bu kadar yatamayacaksın:)) o zaman

yukarda dediğim gibi bende baya uzun sure bu şekilde yaşadım .. hatta 36 saata yakın uyumadım bunu duzenlemek ıcın bende işe yaramadı ama daha sonra dediğim gibi hayatakı işler ve gelişen durumlar nedenı ıle kendılığnden düzeldi yanı demek ıstediğim saplantı halı almasın
bak uğraşacak bır dernek olayıda varmış..haledersin yavaş yavaş..

bılmıyorum bu durumda olan ve boyle yaşayan bir sürü arkadaşımız var forumda emınım belkıde daha entellektuel kalıtelı fıkırlerı olanlar olabılır bakalım onlar ne dıyecek:))

Evet benimde gecelerii uyumayip gündüzlerii uyuma gibi bi sorunum var benimkisi calismamaktan sürekli evde olmaktan ha bide erken kalkinca aksam olmuyor oyüzden olsa gerek ...:p:p:p

Üst Alt