Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gece

neriS

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Geceydi hemde simsiyah bir gece yalnızlıkla baş başa olunan gecelerden sadece sokak lambasının aydınlattığı ışık süzmesi ve hala inatla uyumayan insanların evlerindeki ışıklar ..
Böle gecelerde insanın kendisiyle baş başa olması muhakkak güzeldir önce bir sorgulama yapılır. Nerdeydin neler oldu neler olmasını istersin, sonra iç hesaplaşma başlar hararetiyle yapılan hatalar keşkeler,
Hayatını keşkeler üzerine kurmuş insanlar geriye baktıklarında keşke şunu yapmasaydım keşke böyle olsaydı diyen insanlar
Aslında bunlardan bahsetmicektim ama birden bu satırlar dökülüverdi acaba keşkeci bi insan olduğum içinmi?
Hayatta hep pişmanlıklar yaşamışımdır örneklendirmek isterdim lakin hangisini yazayım ?
Son zamanlarda bir şeyi öğrendim keşkelerle , pişmanlıklarla hayat geçmez.
Sağ olsun yine acı bir deneyimle bunu öğrendim.
Şunuda anlamış değilim zaten neden bazı şeyleri öğrenmemiz için illa acı bir tecrübesi mi olması gerekir?

bazen gözümüzün önündeki taşa ayağımızı çarpmadan canımızı acıtacağını kabullenmek istemiyoruz maalesef ve bu da ardından keşkeleri getiriyor

bi çoğumuzun hayatında keşkeler var malisef

Gülü seven dikenine katlanırmış yaşam her şeye rağmen yaşamaya değer...

Üst Alt