Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Geçmeyen aktif mesane sendromu prostat habercisi olabilir mi?

dreamfail

Aktif Üye
Konular
159
Reaksiyonlar
85
3.5-4 yıl önce gittiğim ürolog bana aşırı aktif mesane sendromu teşhisi koydu. İlaçlar kullandım ama bu süreçte hiç faydasını görmedim. Sorunlarım artarak devam etmekte. Çok idrara çıkıyorum, idrarı tutamıyorum, idrar kaçırıyorum, çişimi yaptıktan sonra çok fazla idrar kaçırıyorum engel olamıyorum, prostat olan noktada ağrı oluyor, idrar yaparken ağrım oluyor. Doktorum şehir değiştirdiğinden başka bir doktora gideceğim. Aile geçmişinde prostat hastalığı var. Saymış olduğum sorunlar prostat habercisi olabilir mi?

Bende ketiapin kullanırken sık sık idrara çıkıyordum ilacı bıraktım düzeldi. Yan etkilerinde idrar hacmini belirleyen şeyi anormal salgılar diye bir şey vardı. Sen ketiapin kullanıyor musun?

Doktor sık sık idrara çıkmana neden olan ketiapin dedi ve kesti seninki de ondan olabilir diye düşünüyorum.

Üst Alt