Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gelecekteki eşime

Haticenuur

Üye
Konular
28
Reaksiyonlar
0
Sevgilim..
Bahar gibisin sen. Gökkuşağı gibi canlı parlak renkli heyecanlı güzel. Sen hep bu güne kadar ait olmak istediğimsin.Şayet bu zamandan sonra kendimi değiştirebilseydim sana benzemek isterdim. Sen ne kadar umutluysan ben o kadar karamsarım.Sen ne kadar hayatsan ben o kadar ölümüm.
Hani bilirsin herşey gider de yazı kalır ya. İşte kalsın,kalsın da sana beni hatırlatsın diye tüm bunlar..
Teşekkürler beni bana sevdirdiğin için..

Mesajını çok beğendim. Mesajının güzelliğinden ruhundaki ihtişamı görebiliyorum. O mesajı yazdığın hedefte olmayı ne çok isterdim bilemezsin. Ama bunun için çok geç. Çünkü benim senden daha büyük kızım var. Ben bedeni engelsiz ama kalbi engelli biriyle bir evlilik yaptım ve 21 yıl sonra eşim bitirdi. Bu siteye üye oldum. Belki bedeni engelli, kalbi engelsiz biri karşıma çıkar diye. İlk senin mesajını gördüm ve senin gibi başkalarının da burada bulunduğunu düşünüp çok ümitlendim. Sen de benim kızım ol olur mu

Üst Alt