Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gıcık olma modundayım :)

Mediha

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
Bu günlerde her şeye gıcık oluyorum.. Bazen birinin söylediği bir söze, birinin davranışına, yapılan bir harekete, kendi yaptıklarıma.. Neden böyle yaptı yada ben neden böyle yaptım, konuştum diye kızıyorum sonra..
Biri iyiliğine bir şey söylese o bana kötü geliyor kızıyorum kendimce belli etmesemde karşıdakine..
Anlamadım gitti neden böyle düşünüyorum bende mi bir terslik var yoksa herşey mi gıcık:)
Aslında hayatın kendisi çok gıcık galiba, durup durup ne kadar gıcıklık varsa yapıyor bazen insana..
Eh sıra banada gelecek bende sana kafa tutup gıcıklık edeceğim hayat :)

O zaman görüşürüz senle :)...

medişim o hepimizde var ne yazıkki...
ister istemez hazır cevap huyumuz kurusun...biraz huysuzluktan biraz da belki nazımınızın geçtiği insanlara daha fazla yapıyoruz bunu...
iyilikte sölensense bazen tepede olan keçiler nedeniyle ister istemez savunmaya geçiyosun....
mesela bana bildiğim bir şeyi biri söledimi bitti...en basit örnekle...çay demleniyor mu?evet ben biliyomuyum?eve tçayı demle demicek karşımdaki derse tersim dönüyor benim...
güzellikle yapacağım varsada onu sinirle yapmama sebep bu...
bu huy...
ama bazen öyle anlar geliyor ki tersi tutuyor insanın...
anı getirmek mümkün olmuyo...hoşgörülü olmak gerek ama bazı insan sabırlı sakin olamıyor ne yazıkki..
ben mesela bir anda parlayıp bir anda sönerim...2 dakkaya unuturum...
ama ondan öncesi 2 dakkada olan oluyor işte değiştiremiyoruz:eek:bu yüzden içim içimide yediği de oluyor ama
olacakla öleceğe çare yok...
kimse kötülükle bişi sölemiyor yada yapmıyor...bizde sinirler zayıf galiba medişim...

Genelde bizim psikolojimizden kaynaklı bu gıcık olma durumu bacım..:) Mesela bugün yaşadıklarını daha huzurlu bir gününde yaşamış olsan gıcık olmayacaksın.. Gıcık olduğunada gıcık oluyor insan böyle zamanlarda... Her insanın başına gelen birşey malesef.. İç huzur lazım bize rahat kafa başkada hiçbişicikler lazım değil.. Hiç kimse gıcık değil, gıcık olan bizim ruh halimiz..:)

İç huzuru diliyorum senin için, kendim için, bizim gibi olan herkes için..:)

Galiba öyle :) Hey heyler bende bu aralar misafir :)

O heyheyler banada pek sık gelirler..:) Yalnız değilsin hemşurem aynı daldayız..:)

Canım bu gıcıklık duygusu senin yorgunluğundan ileri geliyor ve insanalrın senin gibi düşünmemesinden kaynaklanıyor belki..Tamam senin gibi kimse düşünemez belki ama senin düşünceli olmana iyi niyetli olmana karşı ukalalık yapılıyorsa elbette gıcık olursun.hatta bende oluyorum :)
İnsanın bir dolma noktası vardır hani belki ondandır, belki de hayatın temposundandır,belkide insanalrın ikiyüzlülüğündendir..Bu belkileri çoğaltabiliriz aslında.Hepimiz az cok yaşıyoruz bunları.Olağandır..Ama sana önerim her zaman ki gibi salla gitsin :eek:hatta sallandır bak o zaman nasılda gıcık modundan çıkacaksın.hatta karşıyı gıcık edeceksin yada hayatı ) bende bugün gıcık günümdeyim sanırım.baksana yazdıklarıma hahane çok belki kullandım.Ama birinde tuttururum diye :)

Evet belkide bu aralar kendime çok yüklenmemden.. Belkide beynim yorgun diyelim..
Ama görüyorum ki tek gıcık olan ben değilmişim :) Meğer ne çok ortak varmış bana :)

Hahahah:):) Valla atladım ben hemen çok sık yaşadığım birşey olduğu için bu gıcık olma-alma durumlarını...:) anlıyorum yani seni..:)

ACABA BU HEP BAYANLARIMI BULUYOR :s

Mutlaka onlarada oluyordur..:rolleyes: ama genelde biz kızlar terelellim oluyoruz gibime geliyor..:rolleyes:

Yapmayın kızlar..Terelelli olan kızlar değil kızların üzerine fazla gelinmesi..Haksızlık bu, kızlar fazla terelelli demek bence.Çünkü yaratılış itibariyle biraz fazla duyarlı olabilirler duygusalda ama bu terelelli olduğu anlamına gelmez.Karşının duyarsız olması da değil konu..Konu kız yada erkek, insanların düşünmeden karşıyı basite yada dalgaya almasıdır.Ve bundan kaynaklanan durum itibariylede gıcık olma durumudur.Konu kız yada erkeğe gelmesin lütfen..Çıkamayız işin içinden çünkü:))

Canımcım seni tanımasam ciddiye alırdım bu yazını :) Sen sadece insanların tuhaflıklarını idare etmekten sıkılmışsındır bu aralar . Hadi bi iyilik yap kendine , haftasonu değişik ortamlara ak :D Öpüyorummm

Immmm kervana nasıl katılabilirim Medişi gıcık etmeliyim hazır bu modunu yakalamışkene bir düşünelim:confused: hayat sende bana yardımcı olursun di mi:p:p:p

Hatiş ben yardımcı olam mı ? :p:p:p

Ayy alemsiniz kızlar bir bardak su için üstüne,gıcıklık filan kalmaz,geçer:D

gıcıklık yapacağı kişileri iyi belirlemek gerekiyor medişim, kırılan kalplerin tamiri zor biliyorsun:eek:

Üst Alt