Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gıda yardımı teslim edildi yazıyor ama teslim almadım!?

inca

Üye
Konular
26
Reaksiyonlar
0
Hayatımda ilk defa gıda yardımı başvurusu yaptım. E-devlette teslim edilebilir yazıyordu. Ptt'ye gittim yok birşey dedi. Bugün e-devlete baktım teslim edildi,kapsam dışıba çıktı yazıyordu. Bundan bişey anlamadım. Bilenler açıklarsa sevinirim.

@Kalem

Teslim edilebilir yazıyorsa gidip ziraat bankasından çekeceksin ,,Kaymakamlık seni yönlerdirmediler mii, Telefonuna mesaj gelicek sonrada gidip cekmen lazim,,Eger teslim edildi kapsam dışı yaziyorsa ,
Demekki biri çekmiş parayi
,Git kaymakamliktan arastir öğren bakalim,,

Gıda yardımı gıda olarak yapılmıyormu.
Nakit niye yatırıyorlar arkadaşlar? ?

Gidaa yardimi para degil
Benim de gida yardimi 233 tl edvten yaziyordu
Kapsam disi oldu
Cunku bir koli erzak Verdiler

Tekrar soyluyorum: Gida yardimi para degildir

inca

Gıda yardımı kapsamında 2020 yılında pandemi nedeniyle 2 kez 250'şer TL ziraat Bankası hesaplarına yardım yapıldı. Tabii buna başvurmanız lazımdı ve eğer başvurduysanız yardıma hak kazanıp almışsınızdır ama 2021 yılından iribaren artık gıda yardımı 145 TL ile 200 TL arasında bir gıda kolisi ile gerçekleştiriliyor.

Gıda yardımı neden sonuçlanmıyor

17 mayısta gıda yardımı başvurusu yaptım bugün 16 haziran aradan bir ay geçti e-devlette ne kabul,nede red görünüyor. Personel gıcık biriydi.belkide hiç sisteme bile girmedi.

Üst Alt