Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gitsem diyorum biraz, kendimden ve herkesten uzaklara

ECE

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Gitsem diyorum biraz kendimden ve herkesten uzaklara.Hani biraz diyorum boş boş dolaşsam ormanda,ağaçlara el vura vura koşsam,neden niçinler olmadan kafamda.Kimseye ve hiçbir yere yetişme derdi olmadan,hesap vermeden,sorumluluk zorunluluğu olmadan saatler geçirsem ve bir anda “yüreksızım” dinse.

MELİKE

Ne kadar uzağa giderseniz gidin, yanınızda kendinizi de götüreceksiniz...

Elbette ama benim demek istediğim sadece birazcık kafa dinlemek yoksa ebedi böyle olmak adına yada uzaklara gitmekle kendinden çok fazla gidilemeyeceğini biliyorum.Ama koşuşturmacadan bir kaç günde olsa uzak kalınınca az dinlenme ve arınma adına güzel bir seçenek sadece.:)

Evet herşeyi geride bırakıp uzaklışıp, dinlenmek güzel olurdu...

Gitmek ne kadar güzel olurdu. Ama ne kadar uzağa gidersen git kendinlesin düşüncelerinlesin ne yazık ki...

arkadaşımız bir özlem içerisindedir kendini biraz yalnızlığa derdi kendine bırakmaya......

[FONT=verdana]hayatının belli bir döneminde her insanın içinde beliren istektir uzaklara gitmek... bazen huzuru başka yerlerde arar insan, zanneder ki kimsenin onu tanımadığı bir yere giderse değişir her şey ve siliniverir hafızasının en tahribat yaratan kısmı. oysa biliyordur bilmesine nereye gitse kendini de götüreceğini... [/FONT][FONT=verdana]
[/FONT]
[FONT=verdana]ne kadar uzaga gidersen git kendinle hesaplasmadıkca hep aynı yerde oldugun hissi verecek gitmek... sadece geride bıraktıklarımız uzaklasır, hissettiklerimiz hep aynı kalır...[/FONT]

Üst Alt