Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gitti

zerdali

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
GİTTİ
Seni nasıl yaşadım ben bilirmisin, aldığım her nefeste sen vardın. Adın vardı dilimde dua gibi, sensizliği yok saydım senin üzerine kurdum dünyamı. Şimdi gidişini izliyorum sen bildiğim her şeyin yok oluşunu. Tırnaklarımla kalbimi çizdiğimi, avuçlarımı kanattığımı, dayandığım duvarın yıkılışını izledim. Durma git arkana bile bakmadan, bakma çünkü yıkılan bir duvar değil enkazın altında ben varım, umutlarım, sabahlarım, yarınlarım içinde sen olan her şey var. Bak nasıl kanattın yüreğimi, gözlerime bak karanlığın içinde ışıksız artık, düşlerim kırgın artık, sen uzaklara yelken açtın ben kendimi avutuyorum hayallerinle.
Göğsümün tam ortasın dayanılmaz ince bir sızı, sen kokan bu evde, sen olan bu sokakta, bu şehirde sen yoksun canım yanıyor, sığamıyorum kendime, sen bile sığamadın bu yüreğe. İşte gidiyorsun, ne kokun var sen gözlerin nede nefesin. Avunuyorum resimlerdeki tebessümünle, gittiğin gibi dönersin diye aralık bıraktığım kapının ardındayım her ayak sesi çaresizliğimi, sensizliğimi yok ediyor.
Kaç kez vazgeçti bu yürek senden, geceleri gündüzlere adadı bu beden, koşulsuz bağlandım sana, her yeni gün gibi seni yeniden sevdim. Demlenmiş bu acılarla, çıkar bir yol aradım, bastırdım yüreğimdeki sevgiyi. Sevgi dilenmek değildi senden istediğim, ben yüreğimi avuçlarına bıraktım beklentisiz, sense paramparça ettin o yüreği. Gittin kanayan yaralarımı görmeden, senden sonra her gün bir parçam senle gitti…

SEN AŞK KAIDINISIN ZERDA HEP AŞIKSIN SANIRIM AŞIK OLMAK SENİN YAŞAMAK İÇİN OLMASSA OLMAZIN.. YİNE KIZDINMI BANA BUNLARI YAZDIM DİYE .OLSUN BENDE SENİ KIZDIRMAYI SEVİYORUM:)MUTLU OLMANI DA DİLİYORUM . AHA ŞİMDİ BİR DUA EDİYORUM SANA .

Demek bu devirde böyle sevenler halen var. Leyla olsa kıskanırdı senı zerdali:D Yöreğine sağlık çok güzel olmuş gerçekten.

Bu yazı alıntı olamaz, Kesin zamanıdna bu kadar sevdin bu acıları yaşadın:) o kadar alaka işte.

alıntı değil benim kendi öz malım:)

arkadaş yalansız bir gerçekle,gerçekten mükemmel olmuş bunu anca yaşamak lazımki yazılabilsin yaşamayan bilmesi mümkün değil buda bi gerçek,ağzına diline yüreğine sağlık inan okudukça ürperdim,duyguları yeniden yaşadım,iyimi yaptım okumakla onuda bilemiyorum işte neyse ya yinede sağol arkadaş

Üst Alt