Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Giymesi kolay erişilebilir ayakkabı

Cloud.

Üye
Konular
56
Reaksiyonlar
1
Ayakkabı gıymekte benım gıbı zorlananlar için super bı marka buldum. marka sahıbıde C sevıyesı omurılık felci sanırım bu yuzden tasarımı çok işlevsel. ayakkabı gıyerken ortez kullanaanlar içinde ekstra geniş seceneği var. genel kullanıcı kitlesi tetrapleji celebral palsi, afo kullananlar. cpli çocukların annelerinden çok olumlu yorum vardı genelde.malesef türkiyede yok bende denemelik 1 tane abdden alıcam. daha önce Nike FlyEase denemiştim ama yetersiz kalmıştı. bu ürün daha ıyı gıbı bakalım..

https://billyfootwear.com/

bildiğiniz başka marka vs varsa yazalım forumda kalsın.

Cloud. Ayakkabılar çok güzelmiş hem görünümü güzel hem de giyilebilirliği kolay gibi görünüyor ama maalesef abd den gönderiliyor sanırım.

Çok iyi ama yurt dışında sanırım. Türkiyeye getiriyorlar mı?

malesef ya abdden yada avrupadakı magazadan almak gerekıyor. turkıyeyye kargo mutlaka vardır ama bılıosunuz gumruk vergısı kargo vs tuzlu olur. ben abdden gelen bı arkadaşıma yolladım gelırken getırıcek. yetişkin ayakkabıları 60-100usd arası. tipi fena ama gıyılebılurliği çok çok ıyı gozukuyor. benım gıbı parmak hareketı olmayan arkadaslar için önemlı bir çözum.

12 yaşın da oğlum için ayaklarında cihaz kullanıyoruz bunun gibi değil ama aynı şekilde dizayn edimiş giyilmesi kolay ayakkabı kullanıyoruz yaklasık 3 yıldır. Ankara da bir ortezciden alıyoruz.

ayakkabılar ulaştı gayet kalıtelı ve kolay gıyılıyor. ayakları şişen yada afo vb kullananlar extra geniş sipariş etmeli

Üst Alt