Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gizli şeker nedir? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

tapasya

Aktif Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
4
Gizli şeker nedir ve belirtileri nelerdir..? Arkadaşlar merhaba uzun süredir kan verdiğim halde dahiliye doktoru normal diyor başka hastane sınırda diyor ailemizden genetik ve bu yüzden ölen akrabalarım var ayaklarımda zor geçen yaralar ağız kuruluğu var alerjik astım yolar geçmiyor Bi türlü iştah kaybı ve ya artma el ayakta uyuşma kırımcalanma gözlerde bulanık görme vesaire hangi bölüm net bir tanı koyabilir kan vermekten yoruldum yaşadığım bölgede dahiliye ilgileniyor hangi bölümler bakar başka ve gizli şeker olabilir miyim teşekkür ederim tekrardan

geçmiş olsun endokrinoloji bakar bu bölüme genetikse,bir an evvel görün bu bölüme

Çok teşekkür ederim ama yaşadığım bölgede doktorkar pek anlamıyor sevk etmezler dimi o bölüm yok çünkü ya merkezde var sevk etmeden randevu mu alıp gidebilir iyim peki sadece ferratin der b12 eksik deyip gönderiyorlar teşekkür ederim tekrardan

Demir eksikliği bide

şeker testi yaparlar, sıkıntı yok

hayat güzel

Açlık şekeri için yükleme yapıyorlarmış arkadaşlar ama dahiliye dışında endokrinoloji varmiş başka hangi bölüm bakıyor ve yaşadığım yer sevk eder mi yoksa başka hastaneye yada kendim randevu alıp gidebilir miyim

Üst Alt