Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Görme alanım kısıtlı. Ne yapmalıyım?

salihözgan

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar.benim gözümün her iki tarafta %50 yani yarısı yok.sag taraflar yok yani ne yapmam gerek bilgisi olan varmı.

Merhabalar,

Herhangi bir göz doktoruna gittiniz mi?
Öncelikle gözünüzün neden bu şekilde olduğu belirlenmeli..
Tüm hastalıklarda erken teşhis önemlidir, lütfen en kısa sürede doktora gidin.
İnme, beyin kanaması, beyin tümörü gibi beyinde yer alan görme yollarını tutan olaylarda, hastaların beşte birinde “homonim” görme alanı kaybı olmaktadır.
Göz migreni, geçici kayıp da olabilir.
Retina, optik sinir veya beyin hastalığı da olabilir.
Sebebini ve ne yapmanız nasıl bir tedavi uygulamanız gerektiğini bilmeniz açısından acilen doktora gitmelisiniz.
Geçmiş olsun

dünya göz hastanesine gitim gözle ilgili deyil dedi..çapa hastanesine gittim nurolejiye onlarda yapacak birşey yok dedi.hangi hastaneye gitmem lazım...

ankara avrupa göz de zeki bayraktar paşam vardı hala orda mı bilmiyorum 6-26 yaşlarım arasında beni bu günlere getirdi. Artık çok yaşlı hali ile operasyonlara girmiyor ama hastalığınız ne ise teşhisini "doğru" koyup o konuda sizi çok iyi bilgilendirir tane tane. Çok kalender adamdır, parayla pek işi olmaz, göz ile ilgili bir tedavi gerekiyorsa hatrını sayan iyi öğrencilerine yönlendirir.

ankara başkent göz de gürsel hoca ile imren hoca keza mesleğinde çok iyi insanlardır. Gürsel bey'in biraz "mıy mıy" bir yapısı var, imren hoca da hükümet gibi kadın çok iyi bir insan, mesleğinde çok iyi insanlar bunlarda. Katarakt-dekolman-vitrektomi operasyonları geçirdim, şu an için görüyorsam bu insanalr sayesindedir.

eğer olay göz ise, buralardan olumlu yada olumsuz ama kafanda soru işareti bırakmayacak şekilde bir sonuç alırsın diye umuyorum.

Allah yardımcın olsun engelin her türlüsü zor tabiki ama bence göz bir ayrı zor.

istanbulda gidebileceyim sonuca varabileceyim doktor varmı.bilgisi olan varmı arkadaşlar

Üst Alt