Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Görüş] Bu site ve hayatımdaki ilkler...

kadir1981

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
9.5.2005 tarihinde benim için hayatımda yaşadıgım bir sürü ilk oldu.
engelliler biz'en tanıştıgım kişi beni sinemaya, deniz kenarına getirdi. gemiye bindirdi, bogaz turu attırdı.
inanılmaz bir gündü benim için..

engelliler biz'i kuranlardan allah razı olsun..
o getirenden de allah razı olsun; allah tuttugunu attın etsin

bana verdigi akıllar pozitif.düşünüşü beni de hayata bagladı.
hayatı çok sevdirdi..
o iyi insana bu sitede rastladım...

yapılan iyilikleri yanlış anlamadan güzel yorumlamışsın.işallah hep böyle olur.

merhaba kadirciimm....
iyi vakit geçirmene sevindim.biliyorum ki o arkadaş da senin yanında iyi vakit geçirmiştir.ama sohbetlerinden anladığım kadarıyla sen zeten yaşam sevincine sahip bir arkadaştın...sevimli neşeli sohbetkar birisin.sanırım o arkadaş sana daha fazlasını gösterebilmiştir....
nickini verseydin ona da t.etmek isterdim....
görüşmek üzere.... =)

Dilerim hayatla bağın hiç kopmaz canım kardeşim,
Dilemma'nın da belirttiği gibi eminim o arkadaşta seninle güzel vakit geçirmiştir ve senin bu yazdıkların ona en güzel teşekkür olmalı...
Sevgiler....

en kötü günün böyle olsun sevgili kadir!
ve "O" insanların nesli hiç tükenmesin :D

senin adına gerçekten çok sevindim darısı diğerlerin başına :D

kadır,9 mayıs hayatının ılklerını yasamıs oldugun gun.umarım her takvım yapragı senın ıcın nıce guzel anların ılıstırıldıgı zaman dılımler olur,onune duser..mutlulugun daım olsun.unutma once ısteyeceksın.
ayrıca ısmını ozenle gızledıgını hıssettıgım sahsa da bu hos samımıyetı ıcın tesekkur edıyorum.emınım onun ıcın de bır cok ılk yasanmıstır senınle bırlıkteyken.sen ve o kazanclısınız..kazancınız bol olsun:)

Kadirciğim senin adına yaşadığın ve yaşayacağın ilk ler için gerçekten çok sevindim umarım bu ilklerin hiç bitmez ve hayata daima gülerek bakarsın ve bu arada SPASTİC SHOW sonrası çektirdiğiniz resimleri gördüm çok yakışıklı ve sevimli çıkmışsınnnnnnnn

Kadir hayatın güzel yanları hep seni bulsun. İyi insanlar hep senin karşına çıksın. Hayat sana hep güzellikler getirsin.

Yıldız

Teşekkür ederim.
Allah'ım seninde dengini inşallah karşına çıkarır bir gün. Tabi bekarsan.
Davetim geçerli tamammı. Evimizede bekleriz.

KADİR CANIMSIN YA.. MUTLU OLMUŞSUN VE MUTLULUĞUNU ÇOK GÜZEL TERTEMİZ DUYGULARLA DİLE GETİRMİŞSİN İNAN YAZDIKLARINDAN SENİN NEKADAR TERTEMİZ,VEFADOLU BİR YÜREĞİN OLDUĞUNU GÖRÜYORUM. İNAN ŞUANDA GÖZLERİMDEN AKAN YAŞLARI DURDURAMIYORUM. SENİN MUTLULUĞUN BENİDE MUTLU ETTİ. HEP BÖYLE OL KADİRCİĞİM HAYAT, DOSTLUKLAR ÇOK AMA ÇOOOOKK.. GÜZEL :lol: :lol: :lol:

Kadir Gülüşünü görmek çok güzel gerçekten de...
Gizemli arkadas da bence bu gezi yada bu deneyim bir çok şey katmıştır belki sana kattığından da fazla...

Ayrıca gizemli arkadaşa +++ diyorum...

Evet Kadir herzaman hayata bağlı ve pozif düşünceler içersinde olmak gerekir elbette. Ayakta kalmanın ve güçlü olmanın formülü bu sanırım. Senin adına da sevindim tabii. Umarım daha güzel günlerin olur. :)

Canım kardeşim benim..Yüzündeki gülüşün çoğalması bizi mutlu ediyor inan.Daima yanındayım.UNUTMA!

merhaba

Kadir bende herkes gibi çok sevindim o sana vakit ayıran arkadaşı bende tebrik ediyorum herkesi aynı duyarlılıga davet ediyorum.............

KADİRCİM GERCEKTEN SENIN ADINA ÖYLE SEVİNDİM KI BİLEMEZSİN SANA BU GÜZEL GÜNÜ YAŞATAN HANGİ ARKADAŞ İSE TEŞEKKUR EDİYORUM İNŞALLAH BÖYLE GÜNLERİ HER ZAMAN YAŞA :p

Üst Alt