Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Göz doktoru ya da göz hastanesi tavsiyesi olan var mı?

chainlift

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
iyi günler

arkadaşlarım benim problemim konjunktival bir rahatsızlık olan sembleferon ve gözde iyileşmeyen bir kızarıklık.

Gözde kornea bölümü ilgileniyor benim rahatsızlığımla ancak bir seneyi geçti hala bir şey yapamadılar. gözümde sembleferon var ve kanlanma var.

Bu konuda uzman tavsiyeniz varmı yada hastane tavsiyeniz varmı?

bu arada ankara fatih üni. tıp fakultesı, konya meram tıp fakultesı, ankara dunya goz hastanelerıne gittim. git 5 ay sonra gel dıyorlar. yardımcı olacak arkadas varsa cok sevınırım.

dünya göz hastanesi Ataköy şubesi neval hanimi bulun adim Özgür O size yardimci olacak emin olun en iyi doktorada yönlendirecek

bursa ya gelebılırsenız unıversıte hst.de prof.dr ahmet tuncer özmen var.ılgı alanına sızın rahatsızlıgınız gırıyor mu bılmem ama cok ıyı bır doktor.arastırın ıstersenız.sanırım goz ana bılım dalı baskanı.

izmirde dünya göz hastanesi

ayrıca izmirde izmirbüyükşehir belediyesi eşrefpaşa hastanesinde bir göz doktoru var o çok iyi.izmire gelirsen sende görürürsün

arkadaslarım bızım sorunumuz kornea doktorunun ılgı alanına gırıyor. bulent abı dedıgın doktor retınacı oldugu ıcın bıze bakmaz abı. KORNEA cı olmalı doktorumuz. ılgılenen arkadslardan Allah razı olsun.

Üst Alt