Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Göz Kapağı Düşüklüğü için nasıl bir ameliyat önerirsiniz?

Snyns

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba, sol gözüme 2010 yılında bir darbe gelmişti ve o olaydan sonra göz kapaklarım düşmüştü. Geçtiğimiz hafta Kuledibi Göz Hastanesine gittim ve üst kapakta 0,5mm sağa göre düşüklük olduğunu söyledi doktor fakat bunu ameliyat yapamayacağını söyledi. Ancak altta gözüken beyaz kısmı kapatmak için alt kapağı kaldırırız ve gözün normal görünür dedi. Ameliyat günü verildi ve alt kapak hallolucak Kasım ayında. Ben yine de üst kapağı da güzel bir hale sokup gözlerimin eski görüntüsünü almasını istiyorum. Böyle bir ameliyatı yapabilecek bir doktor var mı?

Göz kapağını tutan kasın gevşemesi veya işlevini yitirmesi ile ortaya çıkan bir durumdur göz kapağı düşmesi. Cerrahi yöntemle düzeltilebilir. Alt kapağı kısalttırmak yerine Dünya göz hastanesi gibi bir kaç merkeze görünmenizde fayda var, geçmiş olsun.

Dünya göz hastanesinin ücretleri çok fazla, daha makul fiyata gayet başarılı işler çıkarabilecek doktorlar vardır illa ki. Bu ameliyatı daha önceden geçirmiş olan ve memnun olan var ise öneride bulunabilir mi? Batıgöz iyi bir fikir gibi geliyor şu anlık bana.

Merhaba, göz kapağı sorunum var.Bildiğiniz, tavsiye ede bileceğiniz doktor varmı? Şimdiden teşekkürler :)

Üst Alt