Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gözümde ışık huzmesi oluştu, gitmiyor. Nedeni ne olabilir?

druid

Üye
Konular
60
Reaksiyonlar
0
Perşembe Doktora Gideceğim 20 yıllık Diyabet hastayım sol gözümde böle nasıl diyim ışık huzmesi gibi bir şey var alt tarafında gitmiyor ışıklı ortamlarda karanlık ortamda çok olmuyor ama ışıklı ortamda sürekli oynuyor google'da baktım hep siyah nokta perdelenme felan anlatılmış bendeki problem görüşümü etkilemiyor ama sürekli göz oynayan bişey olması psikolojiyi alt üst ediyor göz hastalığı olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim retina yırtığı mı dedim ışık çakması vs hiç yok sadece ışıkta oluşuyor banyoda tayzikli su geldi gözüm 30-40 sn yandı açamadım acaba ondan mı oldu ki ?

Çok önemli bi sorun değil. Bende yıllardır var. Evet çok rahatsız edici bi durum. Ama dr lar önemsemiyolar. Sen yine de bi git dr a.

katarakta ışıkta kamaşma ve gözde yanma olur loş ışıktada buğulu cam gibi görürsün

2 yildir sag gozumun onune kucuk leke geliyor gozumu hareket ettirince doktorlar kotu bir sey degil ama alisman gerek dedi goz yapim hassasmis gidebilirde omur boyu kalabilirde dedi tedavisi yokmus

Şeker hastalarında herşey olabilir. Gözünüzün arkasına bakıp doktor önemli mi önemsiz mi söyler size.

retinopati olsa 2 gözde de olur diye düşünüyorum ama benimki tek gözde şuan yanlış mı düşünüyorum acaba inşallah doğru düşünüyorumdur. :)

Üst Alt