Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Grup yorumla 55000 kişilik ezilenlerin, sömürülenlerin halk korosuyduk

Konular
59
Reaksiyonlar
0
daha konser hazırlıkları sürerken tekellerin burjuva tevizyon kanallarında şaşkınlık vardı, grup yorup üyelerini çağırıp inönü stadını doldurabilecekmisiniz diye soru yöneltiyorlardı şaşkındılar burjuva kanalları, örgütlü bir müzik grubunun grup yorumun gücünü ezilen halklardan aldığını biliyorlardı fakat 55000 kişilik potansiyellerinin olduğunu göremiyorlardı.​

50407991.png

konser günü geldi çattı , yiğenimle hazırlıklara bizde başladık fotograf makinamızı kameramızı hazırladık, elimizde kalan biletleri üstümüze alıp çıktık yola, taksi sonra vapur yaklaştık stada yollar kalabalık, stadın kapısınına geldiğimizde mücadelenin genç emekçileri karşıladı bizi alnında yıldızlı bereleriyle, bizde kadraja alıp bastık deklanşöre​

35089417792339300543664.jpg

sonra ayrılıp geç emekçilerden indik sahaya stad yarı boş ben vakitten yararlanıp akülü sandalyemi bir köşede şarja takıp stada girenleri seyrederken yienim abi dolarmı stad diyerek umutsuz bir sesle bana seslendi bende 1 saat sonra görürsün diyerek seyre tekrar devam ettim , bir saat sonra türbünlerde yer kalmadı halkımız sahayı kamulaştırdı yiğenimin gözlerinde duygulu bir ışıltı baktı bana sonra halkımıza bastı deklanşöre​

28506133345925978013300.jpg

ve türkülerimizi susturamadılar halaylarımız marşlarımız sürdü​

VİDEOLARI

süper görünüyo orda olup canlı performanslarını dinlemek isterdim..şanslısın levent :))

25. yıl konseri mi bu? Muhteşem görünüyor gerçekten. "Bir görüş kabininde"yi ve "Dağlara gel"i dinlerken çok pis gaza geliyorum. :rolleyes:

EWET 25. YIL KONSERİ , GÖRÜŞ KABİNİ VE SİBEL YALÇIN DESTANINI DİNLERKEN BENDE DUYGULANIRIM

Susturulamayan o müthiş grup.Ezilen ve sömürülen halkların grubu.Favori şarkım Haziranda ölmek zor.Paylaşım için teşekkürler Levent.

Üff.. Üfff... Manzaraya bak, coşkuya bak, şenliğin güzelliğine bak.. bak da, bak..
Muhteşem bir gece imiş.. Orda olabildiğin için sevindim senin adına.. Rüya gibi : )

Üst Alt