Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gün içerisinde sürekli uykum geliyor. Sebebi nedir?

furkan-)

Üye
Konular
61
Reaksiyonlar
0
Gün içerisinde sürekli uykum geliyor yeterince uyku uyusamda aynı uyku hastalıgı mı bilmiyorum sebebi nedir sizce sizlerdede varmı aynı durum arkadaşlar.

Uyku durumun son zamanlarda böyle ise muhtemelen Bahar yorgunluğu olabilir ama uzun süredir bu durum mevcutsa doktora başvur derim, kan düzeyin düşük olabilir, tahlil yaparlar.

Kg varmi. Insulin direnci olabilir. Uyku apnesi olabilirsin. Horlaman varmi.

ilk bas tansiyonunuzu olcturun. tansiyon dusuk olursa olur. baktiniz tansiyon normal. dahiliyeye gidip tam kapsamli tahlilleriniz yaptirin.
uyku kliniklerine kadar uzar bisey cikarmazlarsa.

gaziantep27 kg varmı demişin oney oluyo vede unsilin de ney bilmiyorum onları ben bilmem ne olduğunu kardeş

Benimde ders çalışırken nasıl güzel bir uykum geliyor anlatamam o esnada rüya bile görüyorum uyuyarak ders çalışıyorum kesin atanırıım ben bu gidişle :D Eğer ki gece uykunuz düzgün değilse vücut dinlenemediği için de gün içinde çok uykunuz geliyor olabilir kaliteli bir gece uykusu çok önemlidir bir de bir kaç gün uykunuz gelince uyuduysanız vücut yine onu istiyor yani nasıl alışırsanız inanın öyle gidiyor ayrıca denildiği gibi bahar yorgunluğu olabilir psikolojik bile olabilir ama bu sizi çok rahatsız eder duruma gelirse bir doktora görünmenizde fayda olur..Zira uyku düzeni önemlidir :)

Aynen bendede var bahar yorgunluğu
yataktan kalkmakta çok zorlanıorum
sarhoş gibiyim bütün gün

Üst Alt