Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Güvenlik soruşturmasında sosyal medyadaki hükümet karşıtı yorumlar sorun çıkarır mı?

Konular
43
Reaksiyonlar
54
Arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

@kara duman @jhdkjsgye Arkadaşlar, öncelikle ne kadar abarttım onu bilmem ama. Dini değerler dahil hakaret etmişliğim vardır mizah içeren. Örn. İslamiyet peygamberinin saçı 3 numara mıydı? İslamiyet peygamberi Aişe'ye taciz etti gibi vb.

Valla gerçekten pes..

Ben bunu buraya yazmaya çekinirdim inanki,
Madem yaptın, sil neden hala buralara yazarak kendini ifsaliyorsun anlamış değilim.
İşte neden engelli raporu herkese verilmemesinin sebebidir , madem o kadar mizahçı birisin , eğitim felen vardır.
Özel sektörde çalışmadın da devlete girmeyi düşünüyorsun..

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın, dini görevlerini yerine tam tamına yerine getiren biri değilimdir.

@Hopee3466, İnanır mısınız bilemem orasını da %88 oran aldım psikiyatriden bipolar bozukluktan %40 Otizmden %80 üstelik liseden mezuna kaldım yaklaşık 3 yıldır.

Geçmiş olsun , bir lafım yok ama keşke onları direk silip , buraya da bunu yazmasaydın.
Kendi içinde çözmen daha sağlıklı olurdu.
Her insan hata yapabilir, yapıyoruz da.

Umarım işin rast gider..

@m.okanoyun, Ehli sünnet tarzı hocanın bir tanesi en az 280 yoksul doyurmanız gerekiyor diyordu. Ekstra olarak, baban anasından babasından helallik alsın falan.

657'ye göre "siyasi partiye üyelik" yasak olduğu için Feysbuk vs de hükümet karşıtı yorumlar yapmak da sakıncalı sonuçlar doğurabilir.

Son düzenleme:
Üst Alt