Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Güzel bir organizasyon çalışması

cengaver14

Yeni Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Sevgili arkadaşlar;gurmuhabbet.net sohbet odamızda bir ilki gerçekleştiriyoruz.
herkesin çeşitli sıkıntılar yaşadığı düşüncesiyle; kendine zaman ayırıp sıkıntılarını anlatabileceği ve çözüm bulabileceği, güzel bir organizasyon düzenledik.
Alanya nın tanınmış psigologlarından engelli dostu, sayın esra yemez hanım her hafta pazartesi günü saat 20:00 ile 22:00 arası; İnsanın psikolojik gelişim evreleri düzeyi hakkında
Sunumu ve psikolojik danışmanlık yapacaktır.keyf alacağınız bu programı bu hafta ve her hafta pazartesi günleri mutlaka kaçırmayın.

İşte bir hizmet daha. Yeni bilgisayar kullanıcılarına yönelik adım adım basitleştirilmiş bilgisayar eğitimi kursu her hafta Salı ve Perşembe günleri saat 21:00 da sunumunu necmi özer in yapacağı ve geçmişte keyfle izlenen bu programında ısrarlı talepler üzerine yenisinin başlatılması yönünde , ihtiyaç olduğunu düşünerek; sizlere evinizden çıkmadan, kime kimseye beni kursa götürürmüsün yada duraktan alırmısın gibi gereksinimlere hiç ihtiyaç duymadan , evlerinize konuk oluyoruz. Amacımız arkadaşlarımızın evlerinde oturdukları yerde basitleştirilmiş bilgisayar kursu vermek ve kişilerin kendilerine yetecek kadar kimseye muhtaç olmadan bilgisayarlarını kullanabilmeleri ve ihtiyaçları olan bütün programları kurmaları ve kaldırabilmeleri, internet üzerine gereksinim duydukları sitelere ulaşabilmeleri, word ve mail programlarının kullanımı ve mail ayarları, mail gönderme, skaype, gibi ihtiyacımız olan programların anlatımı ve kullanımı hakkında bilgiler. Yeni kullanıcıların zevkle takip edeceklerini tahmin ettiğimiz bu programda hem öğreneceğiz hemde eğlence tadında bir kurs olacaktır. Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 12 kursiyerin düzenli katılımı olmuştur ve inanın kurstan ziyade eğlence tadında geçen bu programı kaçırmamanızı tafsiye ediyorum.

Her hafta Cuma günleri saat 21:00 da sayın Mustafa Rıfkı okur hocamızla maneviyat konularında Cuma sohbetlerimiz düzenlenmiştir.yine coşkuyla ve huzurla takip edeceğiniz bu sohbet programını da kaçırmamnmızı ısrarla tafsiye ediyoruz.

gelmek, katılmak isteyen tüm dostlarımıza , arkadaşlarımıza ve üyelerimize önemle duyurulur.

Daha üye değimlisiniz? Öyleyse üyelik için aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Kaliteli ve seviyeli, dostluklar kurabilmek adına sizleri odamıza davet ediyoruz.

Host adresimiz:gurmuhabbet.net
Yönetim-mail: gurmuhabbet@outlook.com
Skaype:gurmuhabbet.net
Gurmuhabbet sesli sohbet odasının yönetimi:
Necmi özer
Naci kaya
Filiz ertuğ
Esenlik ve sevgi dileğiylerul

Üst Alt