Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ha demeden hayran olur

hodbin

Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Filmde Ali, kıza,” doktor olmana izin veriyorum, evlen benimle” dedi. Kız “artık aramızda sadece mesleğim yok” diye cevap verdi. Ali, kızın Orhan’ı sevdiğini anladı.

Ali’nin yerinde olsaydım oracıkta ölürdüm. Ben ki, otobüste iki dakika bakıştığım bir kız, muavine gülerek para uzatsa, ihanete uğramış hisseder, küserim. Allahtan cimriliğim duygularımı da kapsıyor da aldığımdan fazlasını veremiyorum, değil mi gönlüm… Yoksa benim gibi, ha demeden hayran olan bir hercai, milletin eline oyuncak olurdu. Kızı, özgüveni yüksek olan, ukala, kibirli biraz da zibidi olanın kaptığını da fark ettim. Bu durumda, kendimi; masum, fedakâr ve terbiyeli olmaya ikna etmem de aptallık olur zaten…

:eek::eek::eek:demekki delinin en delisi varmış

Bu durumda, kendimi; masum, fedakâr ve terbiyeli olmaya ikna etmem de aptallık olur zaten…
Birgün bunların daha kıymetli olduğunu anlayan bulunur inşallah...

Love;bt3659' Alıntı:
Bu durumda, kendimi; masum, fedakâr ve terbiyeli olmaya ikna etmem de aptallık olur zaten…
Birgün bunların daha kıymetli olduğunu anlayan bulunur inşallah...
O anlayanlar bulunana kadar, altı çizili kıymetleri içinizde saklamakta fayda var, bu ara oyunu kazanmaya yardım etmiyorlar...

O değerli erdemleri ortaya dökenlerin bu oyunda daha kazançlı gibi göründükleri hatta belki kazandıkları da doğru ne yazık ki ! ama işte görünenlere itimat etmemek kendini bilmek milletin ne düşündüğüne ne diyeceğine bakmamak kendine ters düşmemekte vicdanımızı rahatlatan en önemli destekler...Hayatta ne için ne kadar ödün vereceğini kestirmekte bir kıstastır ama değersiz bir "Aşk" haketmeyecek birine sunulacak "Sevgi" uğruna kendinizden vazgeçecek kadar değerlerinizi yitirecek duruma gelmekte sizi huzurlu ve mutlu kılmaz kanımca:confused:

Üst Alt