Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Haftanın en sevdiğim günü

Mediha

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
Neden bu cumartesileri bir başka severim bilmem ama en büyük sebebi haftanın son iş günü olması sanırım.. Nedense cumartesileri bir başka keyifle uyanır işe gitmek için hazırlanırım o gün sanki hiç bir şeye yetişmek zorunda değilmişim gibi hissederim. Oysa her zamanki gibi yine yoğun geçecek bir iş günü. Hatta bir çok kişinin tatili olduğu için benim daha yoğun bir iş günüm..
Yine böyle güzel dolu dolu çalıştığım bir iş günündeyim.. Ama keyfim yerinde dışarıda herkes çalışıyor ben masa başında oturdum yeni demlediğim çayımı yudumluyorum keyifle..
Saat yediye geliyor ama hala mesaimiz bitmedi. Bu gün sorunlu müşterilerin günüydü.. Ama yinede hiç birinin canımı sıkmasına izin vermedim.. Bu aralar hayata pozitif bakıyorum nasıl düşünürsen öyle yaşarmışsın diyorlar bende buna uyup insanların ve olayların karşısında yine her zaman pozitif olmayı tercih ediyorum..
Foruma göz atmışken artık benimde bir bloğum olsun istedim ve başladım yazmaya.. Bundan sonra elimden gediğince buraya uğrayıp yazmak istiyorum.. Bakalım ne kadar becerebileceğim..

Blogun hayırlı olsun Medişim
Keyfin daim olsun :)
Öpüyorum

Hayırlı olsun blogun.. : )
c.tesi çalışanlar tayfasından biri olarak nedense bana da öyle gelir hep.. sanki c.tesi iş olmayacakmış, öylesine giderim gibi..
halbuki diğer günlerimden pek farklı sayılmaz.. : ) sadece o gün arkadaş ziyaretlerim olur sık sık : ) sanırım hafta sonu olduğu için.. : )
Ve yaşasııııın pazaaaaar.. : )

Cumartesi gününü ben de çok severim ve cumartesi gününü ne kadar çok seviyorsam, bir o kadar da pazartesi gününden nefret ederim...:)

Üst Alt