Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Halil İbrahim Yağcı'nın resim çalışmaları

hawking

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Sevgili dostlar ben ALS li bir kardeşinizim.K endi yapmış olduğum yağlıboya resimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

[/B]

Ellerinize sağlık.
Ah bende de bi parça yetenek olsa...

Sevgili Halil abi,
Ellerine, yüreğine sağlık. Resimlerini burada da paylaştığına sevindim.

Herşey gönlünce olsun...

Tek kelimeyle muhteşem süper resimler...Emeğinize sağlık

Gerçekten hepsi birbirinden harika... Ellerinize sağlık...

Muhteşem resimler...Başarılarınızın devamını diliyorum

harikaaaa, çok güzellerrrrrr ellerinize sağlıkk
:)

Sevgili arkadaşlarım gul-h,oturanboğa,lodos denizcisi,saadet ,flofi,sehribanu,şeker kız,ve çiğdemy motive edici yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sevgilerimle sağlıcakla kalınız.

hepside birbirinden güzel hele birincisine bayıldım..:) tam yaşanacak yer ellerine sağlık arkadaşım gerçekten çok yeteneklisin..

Gül resmi harika olmuş,bayıldım...Böyle güzel resim yapıp beni kıskandırıyorsunuz...

Sevgili serap vuu ve şehribanu resimleri beğenipde yorum yazmanız büyük incelik teşekkür ediyorum.Sevgili sehribanu kıskanmanıza gerek yok,sizde yaparsınız olur biter hahahahah!Sağlıcakla kalınız.

valla ben cin ali varya hani:) onu çizebiliyorum çokta başarılıyım iddalıyımda ayrıcaa:) hahahahaa:) yahu arkadaşım ne var bunda sizde yaparsınız demişsin bilen adama kolay tabii ee Allah yetenekte vermiş..

ben şahsen çok sevmeme rağmen olmuyor yeteneksizim yok bende öyle bir yetenek..:eek:

Hawking siz de yaparsınız demekle resim yapılmıyor:rolleyes:,yetenek lazım,azcık yetenek var ama tembellikten eyleme geçiremiyorum...:)

İnanın resimlere bakarken bir parça kıskançlık hissetmemek mümkün değil harika olmuş hepside özellikle doğa resimleriniz kullandığınız renklerin canlılığı,gölgeler,ışıltılarla fantastik bir havada katmış resimlerenize.Ellerinize sağlık paylaşımınız için teşekkürler,başarılarınızın devamını dilerim.

Sevgili serap aslında sizin içininizdede gizli bi ressam olabilir,onu açığa çıkarmanın yoluda devamlı yapmak,bu işler cin aliyle başlar zaten hahahahaha......Sevgili sehribanu bakınız yapın demekle olmaz tabiki,ama tembellik oldumu hiç olmaz,bilmem anlatabildimmi,yeteterki isteyin ve üşenmeyin.............Sevgili minerva iltifatların için teşekkür ederim,doğanın renklerini ben çok seviyorum ve sadece benzetmeğe çalışıyorum.İyi dileklerde bulunmuşsunuz teşekkür ediyorum.

hepsi birbirinden güzel ve çok başarılı ellerine emeğine sağlık :)

Sevgili remzi ve çikiloto onur verici yorumlarınız için teşekkür ederim.Sağlıcakla kalın.

Üst Alt