Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Halkbank gişede engellilerin çalışma şartları nedir?

serverus96

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
1
Merhaba
Geçen hafta halkbank mulakatına çağrıldım. Gişe içinmiş halkbanta calısan arkadaslar var mı maas ve yan haklar nasıl acaba. Satış hedef vs engelliyede var mı gişede bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

kamuyu bilmiyorum ama özel bir bankada uzun bir süre gişe açtım. yıllarca satış nedeniyle mobbinge uğradım. kasa işlemlerinin sorumlulugu varken bir de satış adedi diye bastırıyorlardı. kamu bankaları hakkında bir bilgim maalesef yok. engelli kadrosundan olup olmadıgımızın hiç bir önemi yoktu bu kadar söyleyebilirim.

Bende suanda özel bi bankada calısıyorum ama özel ve kamu bankası arasında bi fark var mı onu merak ettim.

Oo süper ne demek istediğimi çok iyi anlamışsınızdır o halde. Ben sizin yerinizde olsam şansımı denerdim. Ne de olsa tebdîl-i mekânda ferahlık vardır. Hakkınızda hayırlısı. Çalışan bir arkadaş varsa sorunuzu yanıtlar umarım.

Yok mu arkadaslar calısan bilgi verebilirse cok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Özel bankalara göre daha rahat diye biliyorum. Hedef baskısı yok diye duydum ama doğru mu bilemem. Bizim bankadan geçen gişeci vardı ama engelli değildi.

Üst Alt