Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hastane bahçelerindeki kaldırımlar boyum kadar olmasa!..

şaşkın

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
hastane bahçelerindeki kaldırımlar boyum kadar olmasaaaaa :roll:

Evet bende geçen hafta sağlık ocağı na gittim daha önce hiç gitmemiştim. Uzaktan bakınca gayet güzel bir rampası var insana güven veriyor, yanına gidince rampanın başladığı yerde koca bir çukur ve akülü arabayı atlatacak kimse yok . (Kanımı Dut ağacının dibinde açık havada aldılar.) :lol: :lol: :lol:

keşke olmasada sadece hastane bahçelerinde değilki bu boyumuzu bulan kaldırımlar yolda evimizin önünde her yerde maalesef gelde çık çıkabilirsennnnnnnn :?:

HERYERDE VAR BUNLARDAN.ONLAR YÜZÜNDEN BİR SÜRÜ YOL DOLAŞMAK ZORUNDA KALIYORUM.NEREDEYSE YARI BELİM KADAR YAAAAAAAA....

DÜNYANIN ÇEKİRDEĞİNDEN GİTTİKÇE UZAKLAŞIYORUZZZZZZZ....

İMDAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:roll: :evil: :shock:

slm

nezaman aşacağız bu mimari engelleri

Bursa da çok güzel rampalar yapılmış idi ama şimdi kaldırımları güzelleştiriyorlar ve ne görelim rampalar yok artık :(

bakın aklıma şimdi geldi.pazar arabası aldığımızda onu kaldırımdan çıkarmak öyle zor gelmiştiki.sonra ne görelim pazara kadar olan caddedeki kadırımlarda bu arabaların geçebileceği geçişler var :shock: acaba diyorum,ev kadınları engellilerden daha mı iyi örgütlü :wink:

valla buna türkiyede çözüm bulunamaz sanıyorum, insanlarımız yolda yürümeyi bilmediği için, sürücülerde kaldırımlar yüksek olmasa yayaların yoluna çıkabileceği için, eh belediyelerde naapsın, boyumuz kadar kaldırım yapıyorlar.

Üst Alt