Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hastaneler hakkında bilgileriniz gerekli

ufukpnp

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Öncelikle herkeze merhaba , BİRİKİMLERİNİZE İHTİYACIM VAR ! Hikayem uzun fakat özetliyorum . 2017 den beri kamu ve özel 9 hastane gezdim...Vertigo ile başlayan yolculuk , polinöropati , stif person , sereballer ''palsi - ataksi'' arasında gidip geliyor .( rahatsızlığım kısaca denge kaybı , yürüyüş bozukluğu , solda çok sağ bacakta az güçsüzlük , düztaban , bel fıtığı ) 2 hastane taşınıyoruz diye , biri yetersiziz diye , özeller '' MEMORIAL ve TOBB '' vereceğimiz rapor geçersiz kapsamlı bir hastanede görülmenizde fayda var diye uğurladı...Gazi Üniv. Hastanesi ya çıkmazda ya oyalıyor , ATATÜRK Hastanesi , heyet günü taşınmasını bahane etti vs. Haala net bir teşhisi elime alamadım ! 1.5 yıldır çalışamıyorum . Bağ-kur ödeyemedim , vergi dairesi kapıda bekliyor . Yetmezmiş gibi bu sürede babamı ve 03/02/2019 da abimi kaybettim...Psikolojim allak bullak...
Ben mücadele ettim ama doktorlar oralı olmadı ve burası beni aşar , diyerek durumumu kabullendim...Nasıl bir yol izlemem gerekli , bunu raporlaştıracak , yüzüme şak diye söyleyebilecek NÖROLOJİ BÖLÜMÜ İYİ , ANKARADA , hangi hastaneden , nasıl rapor alırım , alan arkadaşlar varsa irtibata geçmek istiyorum...

Üst Alt