Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayallerde Geziyorum...

Konular
31
Reaksiyonlar
0
Hayaller kurmak istiyorum derinlemesine içinde dünya - yıldızlar - ay ve güneş olan mesela gözümü yumduğumda Mekke de uyanmak ve gezmek istiyorum oraları,ve tabiki medine ye Efendiler Efendisi ne selam vermek istiyorum.Dünya yı merak ediyorum insanları,yaratılmış farklı hayvan,ağaç ve bi cümle varlığı hepsine yerinde ulaşmak görmek görmeden de öte iliklerimde hissetmek istiyorum Evliya çelebi gibi hayallerimde bir at'ım olsun kasaba kasaba şehir şehir ülke ülke dolaşayım.

Bana eşref i mahlukat onuru boşuna verilmemiş nidasıyla Paris i - Berlin - i bir derin hayal ile madagaskar ve afrika ülkelerini dolaşmak istiyorum.Şöyle bir düşündüm de aslında Dubai'de deniz in ortasında gökyüzüyle suyun mavisi nin birleştiği yerde bir sabah kahvalatısı nasıl olurdu,yada ekvator da güneşi izlemek,yada kuzey kutbunda buz kalıplarının arasında içilen bir bardak çayın henüz içmeden donmasını seyretmek bunu hissedebilmek isterdim

Yada yalnızlıkta garkolmuş bu bedenimi alıp uçsuz bucaksız,çölleri gezmek isterdim.Piramitlere yaklaşıp firavun nerdesin sana kaldımı bu dünya diye bağırmak alabildiğine hatta sesim kısılana kadar çığlık çığlığa esmek gürlemek isterdim.

Çekik gözlü insanlar ülkesi japonya yıda görmek isterim.sanmayın böyle uçakla arabayla bu gidişlerim hayal pencerelerimin bana ikramı ne falanca otobüsü nün kartı önemli benim için nede ecel tenekesi korkunç uçakların biletleri.
Öyle yol sarsıntılarına falan gelemem.Benim gezilerim anlık olur hemde ateş almayamı geldin sözünün o veciz anlamı çerçevesinde yaşarım tüm mutluluğu ve huzuru yol arkadaşım hayallerimin bembeyaz kağıdı gülücüklerle doldurulmuş hayal mürekkebi birde melek tüyünden kalem.

Unutmadan hayal mürekkebiyle yazılan yazı silinmez.Yeter ki bir kez daha görmek iste gittiğin yerleri dev ekran da tekrar yayınıda var hemde defalarca,bıkmadan usanmadan he unutmadan sıkıntı yapmayın bu yolculukta parada lazım değil bilmiyorum ama en azından bana lazım olmadı.

Hayal kurmak,Hayallerde balık tutmak kadar güzel birşey hele birde tuttuğun balığı mangal başında yemişsen değme keyfine,Balığı tuttuk mangalı yaktık şimdi sıra çay içmeye geldi.Açık bir bardakta çayımızı içelim ve aynen uykuya bu geceki düşlerdeki yolcuğumuzuda burda tamamladık.Hayalerde oynamak çok güzeldir fakat abartmadan tamam parası yok bilet yok ama sen olduğun halinle daha güzelsin.selametle dostlar...

Üst Alt