Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayat Güzeldir

tosba

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba herkese, 4 Aralikta basit bir ameliyat diye girdigim, oyleki en kisa zamanda donecegim diye isumdeki masami bile toplayamadigim ve o ameliyat sonucu mesane kanseri oldugumu ogrendim. Hic aklima gelmeyen seyleri yasiyorum anladim ki kader insana neler yasatiyor. Tum vucudunu saranlari gorup sukrettim... Bu surecte hayattaki herseyini veripte kazanamayacagim seyler ogrendim. Bu gunler zor gunler gececek biliyorum. Kemoterapiler aldim ve simdi bir karar verilecek. Mesajimi okuyan herkesten benim icin dua etmenizi istiyorumm.

ALLAH YARDIMCIN OLSUN KARDEŞ-UMARIM EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN.GÜÇLÜ BİR KİŞİLİĞİNİZ VAR BELLİ Kİ-BU SENİN KOLAY ATLATMANI SAĞLAYACAKTIR..TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN..

bundan sonra öğreneceğin şeyleri acıyla öğrenmemen duasıyla geçmiş olsun

Allah yardimcin odun güzel kardeşim allah sevdiğiinsana der vverirmiş umutlu ve mutlu ol basaramiyacan birşey olmaz

Geçmiş olsun ALLAH Sonsuz şifalar versin tabiiki her okuyan arkadaş mutlaka duacıdır gönlün rahat imanın güçlü moralin yüksek olsun kardeşim Ne zaman istersen her istediğini anlatıp paylaşabilirsin

rabbim sana yardım etsin inşallah bir an önce iyi olursun rabbim şifa bekleyen herkeze şifalar versin inşallah

Üst Alt