Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

hayat

Mustafaakay

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
hayat diyeyim dedim gariptir hayat. sonsuzluga giden bir koprudur golgeliktir. roman tadında yasar her insan hayatı her hayat bir roman kısacası. ben hayatımda oyle ben gorme engelliyim bi gozum gormez digeri az gorur. bunun hayatıöda eksi ve artılarını gordum. kendime gore zorluklarım oldu mesela cocukken pek oyun oynayamazdım her zaman bana bi hak daha verilirdi. ama cok guzel cocuklugum oldu ben 6 yasından sora gormeye basladım gorebilmenin ne kadar guzel birsey oldugunu degerini bilirim. okulu bitirdim orta okulu bazı nedenlerden dolayı okuöadım. bana hayat 8. sınıfı bitirdikten sonra koymaya basladı arkadaslarım hep iyi yerlere gelmeye basladı ama bende hep yokluk yıkık bir hyat vardı. hayat toz bembe idi onceleri gozlerimi kapatıp bi actım sıyahın oldugunu gordum ilk. parca parca sagda solda calıstım ama yapamıyodum liseyi dısardan bitirdim ilk. ikibucuk senede sonra tam bitirdim 2012 de omss sınavı acıldı 71. 5 puan aldım hayatımın en zor senesi idi bi dahaki sınav suresine degin. sanırdım ki en zor senelerim sınav oncesi sanırfdım ma degilmis ve nihayet olmadı 2014 yılı oldu o kadar zor ve skı calıstım ki anlatamam 3 4 ay falan calıstım ben okuyucu isaretleyici istedim matematikten hiç yapamadım soru kitapcııgına baakmam yasaktı. ben ona ragmen 81 634 puan aldım ve 2. atamada hizmetli olarak atandım konya mebe. o kadar cook sevinmistim ki dunyalar benimdi anlatamam size o sevincimi. simdi ise seydisehirde memleketimde calısıyom okulda evime cok yakın okulum simdi cok mutlu ve hayata umutlu bakıyom

sizin adınıza çok ama çok sevindim umarım hep mutlu olursunuz hata da dayır hep güzel anılarınız olur rabbimm hep böyle mutlu olmanızı sağlar bu arada geçmiş olsun

Eyvallah bu guzel dualariniZ icin allah benim hakkimda ne dusunuyosaniz bin mislini size versin insallah

Üst Alt