Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayırlı Cumalar.

ökkeş yıldız

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Ömrüm boyunca kimseyi kıskanmadım. Ama biri var ki onu öyle çok kıskanıyorum ki. Aklımdan hiç çıkmaz oluyor. İçimi kemiriyor. Ne kadar kıymetlisin diyorum. Ne kadar şanslısın diyorum.Hiçbir makamı arzu etmedim. Ama onun makamını gönül arzu ediyor. O makam ki , her makamdan daha üstün ve şereflidir benim nezdimde. Layık olamasamda arzu ediyorum. Seven laf dinlermi. Seven ,Sevdiğini paylaşabilir m ? Seven layık olmasa bile sevdiğinden uzak kalabilir mi ?
Ömrüm boyunca kıskandığım tek kişi : Efendimizin ( s.a.v.) medfun bulunduğu o mübarek kabr-i şerifin kapısının önünü süpürüp silenler. O Mübarek toza bulananlar. O şanslı hizmetkarlar. O kapının süpürgecilerinden biri olmayı öyle çok isterdim ki.
Ben iyi biliyorum ki o kapının süpürgecileri mahşer günü diyecekler ki : Ya Rabbi ! Ya Rabbi , ben Hz.Muhammedin ( s.a.v.) kapısının süpürgecisi , onun kapısının hizmetkarıydım. Bana ona göre muamele eyle.

Üst Alt