Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hepatit b aşısı nerelerde yapılıyor?

Sculptor

Yasaklı Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
yeni tayin aldığım hastanede personellere sağlık testleri yapılıyormuş. hepsini yaptırdım. sadece hepatit b aşısı olmam gerekiyormuş. İl sağlık müdürlüğü de "bizden habersiz bu aşıdan yapmayın" demiş. cevap ise uzun süre sonra ya geliyormuş ya gelmiyormuş. sağlık ocağına gerekli testlerin sonucunu götürüp bu aşçıdan yaparlar mı ya da başka bir yer var mı ve özel hastaneler yapar mı bu aşıdan?

Hüseyin Bey Elinizde Reçete Var İse Hıfsısıha (Türkiye Halk Sağlığı Kurnumu) ya Gidip Baş vurun orda Vuracaklardır.. Yazın Bana Doktorum Hem Grip Hem Tek Doz Hepatit B Aşısını vurdurmam gerektiğini söyledi Ankaradaki Neredeyse bütün Eczanelere Baktım bulamadım Bir eczanedeki Bey Hıfzısıha Merkezinde bulabileceğimi söylemişti...

Önceden devlet hastaneleri yapıyordu
şimdi aşı başına 50 tl civarında bir para talep ediliyor aşıyı siz alıyosunuz eczaneden
ama 1 aşıyla korunamazsınız 3 doz vurdurmanız gerekiyor 1-2 ay aralarla :)

İl Sağlık Müdürlüğü değilde, Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı hastalıklar şubesini arayıp oradan bilgi al bence

dün eczaneden 50 tl ye aldım ve çalıştığım hastaneye gidip aşıyı sağ koldan vurdurdum. kayıt aldılar. bir daha ki aşı sürecinde haber vereceklermiş. bilgilendirmeler için sağ olun.

Üst Alt