Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Her şey sende kaldı.

zerdali

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Her şey sende kaldı…
Umut ettiğim zaman, düşleri peşine taktığım rüzgâr, öyle tutunmuştum ki sana dalında ki son yaprak gibi, kırgın yüreğimde martıları uçurdum dönülmez bir şehre dönerler mi bilmem. Diner mi içimdeki acı bir gün, biter mi sensizliğin açtı yara kabuk bağlar mı, bir sonu olmalı unutmalı seni alışmalı, insan çaresiz yaşamamalı, çareyi içinde aramalı, gündüzün geceyi unutmazı gibi unutacağım seni. Ruhun bile duymayacak. Gözyaşlarımla ıslandı yalnızlığım, kanayan yüreğimde umut kırıntısıydın, hasret cehennemimde yanıyor avuçlarım, gözlerindeki ışığın cennetimdi. Şimdi ruhum kurşun yemiş gibi paramparça. Unutacağım seni kabuk bağlamasa da yaralarım, hayallerim yerlerde sürünse de, neden zordu beni sevmek küçücük yüreğine sığdıramadın, yürek atışımı hiç duymadın, içimdeki çığlığı bastırıyor suskunluğum. Sevdana hasret bu şehir seni unutmaya mahkûm oldu. Elbet unutacak bu yürek seni derin izler bıraksa da, varlığını unuttuğu gibi adını da silecek bu yürek. Ama nereye gidersen git sende kalacak yüreğim. Unutacağım seni ne zaman nasıl bilmiyorum ama unutacağım.
Her şey sende kaldı.

şiir bana ait adımı yazmayı unuttum:)

zerdali;bt10138' Alıntı:
şiir bana ait adımı yazmayı unuttum:)

Eline ve gönlüne sağlık canım çok güzel olmuş ...

Ama eğer insanlar birşeyi unutmak istiyorlarsa yüreklerinide almalılar orda kalırsa unutmak çok zor olur ...:)

sağol hatiş,aynen öyle sevmeyeceksen yüreğinede alma

Mutlaka unutursun birgün değmeyecek bir insan için kaybettiğin zamana hayıflanıp üzülmemek için u unutma işini fazla uzatmasan çok iyi olur.Hayat çok kısa mutlu yaşama sevgiyi ve değeri onu hakedenlere vermek en güzeli eline yüreğine sağlık.

Üst Alt