Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

HerSeY YaRıM

Gaia

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Aslına bakarsanız hayat oldukça uzun. Evet niye şaşırdınız herkes gibi kısa mı diyeceğimi sandınız, biraz dürüst olun kendinize... hayat kısa deriz ama çok uzundur, yediremeyiz kendimize zamanın yitip gittiğini , bizden gidenler oldu, gelenlerde oldu tabiki, ama hep gidenler daha çoktu, aslına bakarsak herşeyim yarım dedim ilk başta bence çoğu insanın yarım bıraktıklarıyla doludur hayatı... evet yarım ...hep bişey eksik kalmıs, tamamlanmamış... bu olmadı , böyle gitmedi, şöyle olsaydı, keşke, oysa ben, şimdi olsa.... bu sözcükleri hatırladınız mı bunlarla dolu hayatlarımızın en boş saatleri, en çok istediklerimizin bile yarım kaldığını anladığımız dakikalar....peki bu zamanlarda kendiniz için ne yaptınız... anlamayamı çalıştınız karşınızdakini yoksa özür mü dilediniz kendinizden... yapabileceklerim bu kadar mı diye kendinize mi kızdınız... hep bi engel var zaten bu hayatta oysa yarım kalmasına sebep olan o engeli aşşanız bile artık eskisi gibi olamadıgınızın farkına varırsınız fakat eskisi gibisiniz... evet bunuda göremiyorsunuz ne yazık ki... ilk başta nasıl hayatınız devam ediyosa o hayata tekrar girmeye çalışıyorsunuz ben buyum diyerek kendinize gelmenizi söylüyorsunuz .... tabi bu zaman alıyor sizin için... bu zaman aralıgında kimisinin bütün umutları gömülüyor toprağa. kimisinin bedeni... kimisinin aklar düşüyor şaçlarına,kimisinin gözlerine...kimisinin hayalleri uçuyor... kimisinin kartaneleri...kartanesi demişken onlar çabuk erir bilirdim yanılmısım

Üst Alt