Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hidrofilik tak katater raporu için tek doktor imzası yeterli midir?

dragonsga

Üye
Konular
30
Reaksiyonlar
1
arkadaslar sonda raporum bitmiş daha önce hiç cıkarmadım medikalcım cıkarıyordu artık hastanın kendisi olmadan cıkmıyormuş bana 3 imzalı doktor raporu almam gerektiğini söyledi buna gerek varmı acaba tek doktor yetmiyor mu

ben 2 senede bir özel hastanede yeniletiyorum 4 doktor imzalıyor ve bir de başhekim kaşe imza atıyor.

Ürolog hazırlayacak raporu. Doğru teşhis kodu yazacak. Sonra iki farklı uzman ve başhekim imzalayacak raporu. Ayrıca raporu yazan hekim reçete de yazacak.

(1) İlgili uzmanlık branşından üç uzman hekimin katılımıyla, ilgili uzmanlık branşından üç uzman hekim bulunmaması halinde ise ilgili branş uzmanı ile birlikte öncelikle bu uzmanlık branşına en yakın uzmanlık branşından olmak üzere başhekimin seçeceği diğer uzmanlık branşlarından uzman hekimlerin katılımı ile en az üç uzman hekimden oluşan sağlık kurullarınca düzenlenir.

Peki bunun için sağlık kurulu randevusumu almam gerekli yoksa, sadece üroloji randevusu yeterlimi

dragonsga

Üroloji yeterli. Ama bu raporu devlet hastanesinden almak zorunda değilsiniz. Ben 70 tl ödeyerek sgk anlaşması olan bi tıp merkezinden alıyorum her yıl.

Üst Alt