Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hiperaktivite dikkat eksikliği olanlar tecrübelerini yazabilir mi?

metin-1970

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
23 yaşında oğlum hiperaktif ama hiç ilaç kullanmadık, ilaçlar hakkında olumsuz şeyler duyduğumuz için...

çok zor yılları atlattık ama; oğlum aşırı sinirli, öfke kontrol sorunu yaşıyor, acaba hiperaktiflerde bu durum varmı...

metin-1970

var evet bu çok normal hemde kaygı bozuklugu felanda olur okula gidebildimi ilaç kullanmadan okuyamaz diye biliyorum...

şem_i

okuyamadı ama şu an çalışıyor kendisi...iş arkadaşlarıyla sık sık sorun yaşıyor, strese hiç gelemiyor...aşırı hoşgörülüyüz anne ve baba olarak, yoksa evdede sorun yaşarız...

:(çocuga iylik etmemıişsiniz yazık olmuş keşke kullansaydı ilaçlarını şimdi başlasın geç deyil bide anlatamıyolar böyle kişiler içinde sıkıntı oluyor kendini öldürmeyi bile düşünebilir yaşadıgı mutsuzluktan öz saygıları pek olmuyor genelde kendilerini sevmezler saygı duymazlar dışarıya yansıtmasalarda sizin evde hoşgörülü olmanız iyi ama keşke kullansaydı ilaçları ben bu kında sayısız kitaplar okudum araştırmalar yaptım belli bi süre mutlaka ilaç tedavisi şart...

muhtemelen çok zekidir aslında şimdi başlayıp egitimi tamamlıyabilir hemen deyilde ilaç kullanırken diyin o zaman zor gelmez şimdi derseniz mutlaka yapamam diyecektir..

hiperaktivite ilacı kullananlar varmı

yetişkinlik döneminde bu ilacı kullananlar bilgi verebilirlermi, hayatları nasıl gidiyor...

beyefendi sorunuza cevap yazdım ama gönderdigim msaj bana geri geliyor sanırım mesaj kutunuz dolu...

Üst Alt