Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hipertroidi olup atom tedavisi yaptıran var mı?

Konular
7
Reaksiyonlar
0
bu konuda tecrübesi olanlar bilgilendirirse sevinirim.nasıl yapılıyor,yan etkileri neler.ayrıca hipertroid olup da bu hastalıktan tamamen kurtulan varmı?

Benim arkadaşımın annesi ameliyat oldu ameliyat sonrasıda atom tedavisini gördü Gazi üniversitesinde oldu. Yaklaşık 4yıl oldu şimdi ilaçlarını düzenli kullanıyor ve sağlığıda yerinde şükür.Geçmiş olsun sizede.

ameliyattan 4 sene sonra hala ilaç mı kullanıyor.ilaçtan kurtulamayacaksak ne diye ameliyat olalım o zaman:(

Ameliyat olup atom tedavisi de gördüyse tiroid kanseri sonucu triod lobları tümden alınmış demektir.Hipertiroidi ise farklı bir hastalık.Kanser türü değil.Haliyle atom tedavisi sonucu dokunun bir kısmını öldürerek veya lobların bir kısmı ameliyatla çıkartarak tedavi olunabilir sanırım.

sonunda troidden ameliyat olarak kurtuldum çok şükür.atom tedavisinin zararlı olabileceğini söylediler ben de ameliatı seçtim.dün hastaneden taburcu oldum.Kayseride modern dünya hastanesinde ameliyat oldum.muayene ücreti dışında hiç bir ücret almadılar sağolsunlar.ömür boyu ilaç kullanacakmışım sanırım.ilaçlardan kurtuluşumuz yok anlaşılan ve boynumda bir çizikle gezeceğim artık :)

Üst Alt