Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hoşgeldin Sonbahar

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana]Sonbaharı hep sevmişimdir :)[/FONT]
[FONT=Verdana]Serinleyen havalar, sarı-kırmızı yapraklar, çiseleyen yağmurlar klişeleşmiş edebiyatçı hüznü değil , sevinç hissi uyandırır bünyemde , boğucu sıcakların ardından . Baharın başındaki “Son” kelimesini bu mevsime yapılan haksızlık gibi düşünmüşümdür hep. Çünkü bitişleri değil , başlangıçları getirmiştir hayatıma – doğduğum günden beri- … ki , Eylül doğumlu olmak [/FONT][FONT=Verdana]ayrıcalıklı hissettirmiştir kendimi (sessiz ve derinden :eek:)[/FONT][FONT=Verdana] Kızım olsa adını Eylül koymayı bile düşünmüşlüğüm vardır. [/FONT]

[FONT=Verdana]Hoş geldin baharım , nedense bu yıl daha bir heyecanla bekledim gelişini... [/FONT]
[FONT=Verdana]Geldiğin için şükürler olsun.[/FONT]
[FONT=Verdana]İyi ki varsın … fizy / videomusic.[/FONT]

ruyaylaweather.jpg

yuregine sağlık Eylül güzeli:) Dmek seni bana Eylül gtirmiş canım:) hoşgetirmiş.

Bu Eylül bence sonbahar değil ilk bahar olacak canım:) Baharımız bizim.

:cool: Her mevsimimiz bahar tadında olsun , sefamız olsun :)

Aynen öyle valla canım:) Sefamız olsun. Yahu ben seni daha da özleidm şimdi. Oyle birazcık sohbet edip bıraksak gelicem de yanına (msn'ye) bir geldim mi maşallah saatleir unutuyorum yanında:) Ya canım şu evime yerleşim bunaltacam seni:)
Kaç gundur ugrayamadım sana. Benim laptop bozuldu yine bakıma vrdiydim. Çocukların bilgisayarına da denk gelmek mesele oldu. Yarın vaktin varsa senden randevu talep ediyorum:)

Tamam :) Ev inşaat yerine döndü iyice epey komik durumdayız biz de, haftasonları genelde ablamda kalıyoruz. Gitmezsek yarın laflarız uzun uzun.

Tamam canım:) Anlaştık:)

Sonbahar sevilmezmi hiç.. Sonbahar demek sararan yapraklar demek, hüzün demek, aşk demek, huzur demek.. Benimde en sevdiğim mevsimdir sonbahar ama nedenini bilmem hiç.. Neyini severim bu mevsimin hüznünümü yoksa sararan yapraklarınımı.. En çok hoşuma giden şey bu mevsimde akşam deniz kıyısında oturup çayını içerken hafiften üşürsün böyle ama yinede yerinden kıpırdamak istemezsin. Bir başka keyiflidir.. Bütün yaz sıcaktan ve terden bunaldıktan sonra bayram gibi gelir sonbahar..

Uzun zamandır ilk kez dün klimasız uyuduk Mediş :) Akşamları hafif serinlerdi , eylül gelir gelmez kendini gösterdi. Ferahladık yahu :)

Sonunda:) Şükür seni kavuşturana:) Hoşgelidn canım:) Hoşgeldin ey bahar:)

Hoşgeldimmm , iyi var'ım :cool: iyi ki var'ız :)

Yaza veda eden tabiat bizi sonbahar olur selamlar. Gündüzlerin kısalarak gecelerin uzaması ve serinleyen hava, dökülen yapraklar, yağan yağmurlar... Kuşlar sıcak iklimlere doğru yol alırken içimi hep hüzün kaplar. Her mevsimin kendine göre güzellikleri olduğuna bir çok insan inanır. Benim emelim şu ki: Uzak olsun benden çok sevdiğim sonbahar! :)

Hoşgeldin Eylül 2011 , geldiğin için şükürler olsun ... :eek:

Üst Alt