Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Huzursuz barsak sendromu için öneriniz var mı?

ayaz5858

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
arkadaslar huzursuz barsak sendromu (IBS)
hastalığı cikti bende.gecmeyen asiri karin agrisi,uykusuz geceler ve karnimdan gelen garip sesler (gurultular) katlanilmaz bir hal aldi.doktor tedavisi yok yediklerine dikkat et diyor ama ne yiyecegimi soylemiyor.ayni hastaligi tasiyan arkadaslar kendi deneyimlerini paylasabilirmi.
Birde Bu hastaligin psikolojik oldugunu duydum asli varmi

Arkadaşım geçmiş olsun ben yıllardır çekiyordum, gitmediğim doktor neredeyse kalmadı,huzursuzluk yaratan besini bulmak için belirli dönmelerde deneme ile bazıyiyecekleri doktor eşliğinde kestik, önce ekmek ve şekeri kestik, huzursuzluk devam etti, daha sonra süt ve süt ürünlerini kestik ben de rahatladım, yaklaşık 8-9 aydır süt ve süt ürünlerini yemiyorum ama çok rahatım, size de öneriyorum3 er aylık peryotlarda deneyebilirsiniz, huzursuzluk yaratan gıdayı bulursan rahatlarsın.

karizmatikmen tesekkur ederim.karnim acikinca agrilar dayanilmaz hale geliyor yemek yedikten sonra geciyor sizdede boylemi

Merhaba;
Benzer problem bendede var. Karnımda seyirme mevcut sabit biyer değilde sağ sol farketmiyor,Kumanda koydugumda karnıma oynuyor resmen.ara ara kramp ta giriyor ozellikle stres yaptığımda.
Doktor huzursuz bağırsak sendromu dedi (IBS)
Bunlara benzer problemi olupta tedavi veya önerisi olan varsa paylaşımlarını bekliyoruz

AYAZ5858 VE TOKSİN: her ikiniz içinde geçerli daima yanınızda hafif atıştırmalık birşey bulundurun ben daima yanımda çubuk kraker bulundururum, o kramplarım dayanılmaz şekildeydi, şükür ben rahatladım, bir müddet akdeniz diyeti yaptım ama süt ürünleri de yediğim için hiç farketmemişdi, akdeniz diyetinden fayda görmedim,

Üst Alt