Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İBB'nin erzak ve nakdi yardımından nasıl yararlanabilirim?

Akanesma

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Ben erzak yardımı için İBB gittim kaydımı açtım denetleme için evime gelecekler duyduğuma göre üç ayda bir para yardımıda veriyorlarmış tanıdıklarım alıyor şimdi erzak yardımı için evime geldiklerinde o sırada para yardımı için söylesem olurmu yoksa para yardımı almak için yeniden gidip kayıt açmam lazım mı bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olurmusunuz

Alışveriş kartı

Ben Mayıs ayında İBB gidip yardım kartı için başvurdum Ramazan bayramından önce yani Mayıs ayının 28 eve gelip ben evde olmadığım için geri gitmişler ama bundan ötürü 4 haftadır evden çıkamıyorum bi yere gidemiyorum hastaneye bile gidemiyorum onlar gelir yine beni bulamasalar yine bi bi ay evde oturup bekliycekmiyim o yüzden hiç bi yere gidemiyorum çıkamıyorum ama 4 hafta oluyor her gün arıyorum ama hala gelmediler sizce ne zaman gelirler

Para yardımı

Ben cimere başvurdum para yardımı için onaylandı bana mesaj geldi bu gün parayı PTT den aldım bu yardım tek sefer mi veriliyor yoksa sürekli mi veriliyor bilgisi olan varsa lütfen bilgi verebilirmisini

Üst Alt