Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

yani twitter da bi haberi izlediğine pişman ediyor habire benzer haberler çıkartıyor önüne.. Gerçi Bitmiyor şeref fakirleri, şimdi de bile isteye hamile köpeğin üzerine direksiyonun çeviren insanımsıyı gösterdi..

Hangisi beynimizde bulunan bir bölgedir sorusuna yarışmacı telefon joker hakkını kullanmış ve doktor arkadaşını aramış şıklar;
Omurilik sarımsağı
Omurilik turbu
Omurilik soğanı
Omurilik brokolisi
ve doktor OMURİLİK SARIMSAĞI cevabını veriyor..:oops:

Arabanın arıza yaptığına sevineceğim aklıma gelmezdi.😆 Arıza yapacak tam zamanını buldu teşekkürler Allahım 😅

@mac72,

Yok canım adamı linc etmeyin.. bu soruyu bırak hekim ilköğretim'e giden öğrenci bile bilebilir.

Orada sesle ilgili bir problem yaşanıyor... Yanlışlıkla sarımsak diyor.. patates de diyebilir yanlışlık bu.

Sen ilgili Bir problei var tekrarlar mısın ışıklar diye de soruyor.

Bu bizim millet var ya ah ah 😂

Yok canım adamı linc etmeyin.. bu soruyu bırak hekim ilköğretim'e giden öğrenci bile bilebilir.

Orada sesle ilgili bir problem yaşanıyor... Yanlışlıkla sarımsak diyor.. patates de diyebilir yanlışlık bu.

Sesle ilgili Bir problem var tekrarlar mısın şıklar diye de soruyor.

Mesela ben yazım hataları yaptığım gibi🤣

@mac72,

Sen ilgili Bir problei var tekrarlar mısın ışıklar diye de soruyor.

Sesle ilgili Bir problem var tekrarlar mısın şıklar diye de soruyor.

Mesela ben yazım hataları yaptığım gibi🤣
https://www.youtube.com/watch?v=IyRDwzp9nhI&t=14s :)

atv haber vermişte ,. Üzücü bir durum dava açar herhalde :)

yuh tarihe hiç bakmamıştım 2021 haberi :D

Aynen eski bir video.. kırpılıp servis edilmiş.. aslı böyle değil bu videonun. @mac72,

Sesle ilgili bir problem var... şıkları doğru anlayamıyor soğanı duymuyor bile, herhalde en yakın sarımsak diye sarımsak deyi verdi.

Soruyu ve şıkları tekrar okur musun diyor ama süre yetmiyor.

İlköğretim çocukları biliyor.. bir hekimin bilmemesi imkansız.

🎶🎶
Kandıramadım kendimi benim canım
Sensiz olamam ki, gurbet bak her yanım
Mektubumu yaktım da verdim, almadın
Gel de şunun adını bi' koyalım
Olduramadım bu bahtı sev, sarıl hemen
Gözlerimde tütüyo' kara gülümsemеn

Sever gibi, önemser gibi, ilgilenir gibi, umursar gibi, arkanda gibi, var gibi hep gibi ama aslında "hiç" gibi :)

Üst Alt