Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İdolümü takdimimdir

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]National Geographic belgeselinde izlediğimde aşık olmuştum sevimli yüzüne :eek:[/SIZE][/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman]
slothe.jpg
[/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Tembel hayvan :D[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Saatteki ortalama hızı 4m . olan bu hayvan uzun kolları ile ağaca sarılmış vaziyette günün 20 saatini uyuyarak geçirir. Hatta ağaçtan düştüğü yerde bile uyumaya devam eder. [/SIZE][/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman]
tembelhayvan.jpg
[/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Bugünlerdeki halime benzedim. Nem ve sıcaklar yüzünden sanırım. Halsiz ve uyuşuk ve uykuluyum ... Ve de sevimliyim netekim ;)[/SIZE][/FONT]

[/FONT]

Bayıldım bu yeni aşkına ben.. Tıpkı benim gibi buda tembelin teki.. Özellikle üstteki ağaçtaki resimde pek bir tatlı görünüyor :)

Bu aralar yaz uykusuna yatasım geldi Medişim ;) Sürünüyorum valla

Benim bildiğim kış uykusu olur ama bu sıcaklar insanın tüm gücünü tüketiyor maalesef.. O yüzden bende yaz uykusuna yatıp uzunca bir süre dinlenmek istiyorum aynen bu senin yeni favorin gibi tembellik yapmak istiyorum..

Tembellik hakkımız , söke söke alırız :eek:;)

Ben de bayıldım canım bu yeni aşkına:)
bana gelinc ben zaten yaz uykusundayım. Tembelliğin anasını aglatıyorum. da çabuk geçior:(
Az kaldı yaz uykusunun bitmsine...
Çatlatıyor muyum ne sizi:)

Yok çatlamicam , bugünden itibaren yıllık izine ayrıldım çünkü ;) Yuppppiiiiii:)

canım çok sevindim buna:) benden de yuppiiiiiiiiiiiiiii:) e o zaman baya çene çalabiliriz seeninle msn'de:)
yahu bunda da çıkarcı mıyım ne:)

Üst Alt