Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İdrar bitişinde yanma ve idrar damlaması hissi oluyor. Ne yapabilirim?

morphe

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Selamlar.

19 yaşında üniversite sınavına hazırlanan bir gencim ve idra sıknıtlarım ders çalışırken beni çok rahatsız etmeye başladı.

Bundan 4 ay önce denize idrar yapma gibi bir harekette bulundum ve o anda aşırı yanma oldu. Ondan sonraki 1-2 hafta sıkıntı olmadı fakat dersanede ayağımı üşütünce sıkıntı oldu. İdrar sonrası tam boşaltamama hissi günde 7-8 kere idrara çıkma, idrar damlaması ve idrarda yanma meydana geldi.

Kasım gibi doktora gittim ve şikayetlerimi söyledim idrar kültürü istedi yaptırdım fakat test temiz çıktı psikolojik diyip gönderdi. Fakat sorunlarım devam ediyor. Özellikle idrar sonrası tam rahatlayamama hissi, idrarımı yaparken sonuna geldiğimde kendimi kasarak son damlayı atma isteği geliyor ve de son zamanlarda 3-4 saatte bir kasığa bastırınca sanki idrarımı çok tutmuşum gibi ağrı geliyor.

Acaba ne yapılabilir kabak çekirdeğin faydalı olduğunu duydum sizce beni rahatlatır mı 1 ay kadar ?

Kardeşim tamamen psikoloji bu.Aynsı bende vardı.Zamanla takmamaya başladım düzeldi.

İnanırmısın her gün acile gidip idrar tahlili yaptırıyodum.

Üst Alt